









288 ₴/м
Гофра труба Dispipe 20 незапалена — універсальна труба, сфера її застосування просто неосяжна. Тому якщо ви хочете встановити надійну і якісну систему трубопроводу, заощадити на професійних монтажниках або легко та швидко поміняти вже наявну систему — то зверніть увагу на нержавіючу гофротрубу для опалення і для води.
Гофра з нержавіючої сталі не відпалена трохи жорсткіший у монтажі, ніж м'яка (відпалена). Остання витримує більше вигинів на одному місці, легше монтується. Однак за технічними характеристиками вони не відрізняються між собою.
Активно застосовується для систем опалення, гарячого та холодного водопостачання, для обв'язування котельного обладнання, для радіаторного опалення, для системи "тепла підлога", систем пожежогасіння й газопостачання тощо.

З огляду на економію на монтажниках, на швидкість і легкість у встановленні, на довговічність, на технічні характеристики гофрованої труби — то коштує гофротруба недорого. У нашому магазині ціни найнижчі — можете переконатися самі!
Купити нержавіючу трубу 20 Dispipe в інтернет-магазині "Тубмарин". Один дзвінок і в найкращий термін ви отримаєте те, що вам потрібно не виходячи з дому. Доставка по Україні будь-яким зручним способом упродовж 2-3 днів, у Харкові погоджується з менеджером.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dispipe |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Вид труби | Безшовна |
| Внутрішній діаметр | 25.6 мм |
| Гофрована труба | Так |
| Довжина бухти | 30 м |
| Зовнішній діаметр | 21 мм |
| Максимальна робоча температура | 150 град. |
| Максимальний робочий тиск | 15 мм/рт.ст. |
| Марка стали | 304 |
| Область застосування труби | Для систем кондиціонування, Для холодного водопостачання, Для газопостачання, Для систем опалення, Для гарячого водопостачання |
| Перетин труби | Кругле |
| Руйнівний тиск | 210 бар |
| Стан виробу | Нове |
| Товщина стінки труби | 0.3 мм |
| Мінімальна робоча температура | -50 |