









1 463 ₴/м
Гофра труба Dispipe 50 відпалена — універсальна труба, сфера її застосування просто неосяжна. Тому якщо ви хочете встановити надійну і якісну систему трубопроводу, заощадити на професійних монтажниках або легко та швидко поміняти вже наявну систему — то зверніть увагу на нержавійку гофротрубу для опалення і для води.
Співпрацюючи з нашим магазином ви отримуєте низку переваг, а саме:
1. надійна покупка ( 99% позитивних відгуків + сертифікована компанія + понад 10 років на порталі)
2. зручний спосіб оплати (оплата на карту, накладене плаття, БН, пром-оплата)
3. часто діють знижки та подарунки, залежно від обсягу замовлення
4. грамотна консультація — ми підберемо вам те, що потрібно саме вам
5.режим трубу на будь-які необхідні відрізки
6. сертифікована продукція
Гофротруба з нержавіючої сталі відпалена витримує більше вигинів на одному місці, легше монтується, ніж не відпалена. Однак за технічними характеристиками вони не відрізняються між собою.
Активно застосовується для систем опалення, гарячого та холодного водопостачання, для обв'язування котельного обладнання, для радіаторного опалення, для системи "тепла підлога", систем пожежогасіння й газопостачання тощо.
У нас ви можете відразу купити фітинги для гофрованої труби з нержавіючої сталі: муфти, трійники та куточки.

З огляду на економію на монтажниках, на швидкість і легкість у встановленні, на довговічність, на технічні характеристики гофрованої труби — то стоїть гофротруба недорого. У нашому магазині ціни найнижчі — можете переконатися самі!
Купити нержавіючу гофротрубу 50 Dispipe в інтернет-магазині "Тубмарин". Один дзвінок і в найкращий термін ви отримаєте те, що вам потрібно не виходячи з дому.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dispipe |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Вид труби | Безшовна |
| Внутрішній діаметр | 50 мм |
| Гофрована труба | Так |
| Довжина бухти | 10 м |
| Зовнішній діаметр | 63 мм |
| Коефіцієнт теплопровідності | 17 Вт/(м*К) |
| Максимальна робоча температура | 150 град. |
| Максимальний робочий тиск | 15 мм/рт.ст. |
| Марка стали | 304 |
| Мінімальна робоча температура | -50 град. |
| Область застосування труби | Для систем кондиціонування, Для холодного водопостачання, Для газопостачання, Для систем опалення, Для гарячого водопостачання |
| Перетин труби | Кругле |
| Руйнівний тиск | 210 бар |
| Стан виробу | Нове |
| Товщина стінки труби | 0.5 мм |