





2 214 ₴/бухта
Гофротрубка Dispipe бездоганний варіант для:
Перевага гофрованої труби з нержавійки в тому, що вона

Характеристика труби 15А Dispipe:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dispipe |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Вид труби | Шовна |
| Внутрішній діаметр | 14.1 мм |
| Гарантійний термін | 30 міс |
| Гофрована труба | Так |
| Довжина бухти | 10 м |
| Зовнішній діаметр | 18.1 мм |
| Максимальний робочий тиск | 15 мм/рт.ст. |
| Марка стали | SS304 |
| Область застосування труби | Для гарячого водопостачання, Для систем кондиціонування, Для питної води, Для холодопостачання, Для систем опалення, Для холодного водопостачання |
| Руйнівний тиск | 21 бар |
| Стан виробу | Нове |
| Товщина стінки труби | 0.3 мм |