









129 234 ₴
109 849 ₴
Бойлер непрямого нагрівання серії ВТ-11-2000 — це емальований бак з двома теплообмінниками з чорної сталі, призначений для підігрівання та збереження гарячої води. Цей бойлер можна під'єднати як до опалювального котла, так і до сонячного колектора. Внутрішнє покриття бойлера полімер-керамічним шаром запобігає утворенню корозії.
Співпрацюючи з нашим магазином ви отримуєте низку переваг, а саме:


На замовлення виконує будь-яку нестандартну модель!
Схема під'єднання бойлера непрямого нагрівання ВТ-11:

Обв'язування водонагрівача непрямого нагрівання передбачає спеціальне обладнання, яке є в нашому магазині. Купуючи його в нас, ви отримаєте додаткові знижки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KHT-Heating |
| Країна виробник | Україна |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Спосіб нагріву | Непрямий |
| Об'єм ємності для води | 2000 л |
| Максимальна температура нагріву води | 100 град. |
| Робочий тиск | 6 бар |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Розташування | Вертикальне |
| Форма водонагрівача | Циліндричний |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Внутрішнє покриття бака | Емаль |
| Вага | 250 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 2040 мм |
| Ширина | 1200 мм |
| тип призначення | |
| Тип призначення | Непрямий водонагрівач з двома змійовиками ВТ-11-2000 Kuydych, бойлер непрямого нагріву води |