









22 880 ₴
Душова кабіна Qtap Capricorn CRM1018RC6 Clear зробить гігієнічні процедури максимально комфортними. Вона складається зі стильних відкривних скляних дверей, обрамлених профілем з алюмінію. Кабіна здатна скласти гідну конкуренцію ванні. Привабливий зовнішній вигляд дасть змогу втілити будь-які дизайнерські рішення.
Додаткові характеристики
Ніжки піддона регулюються
Комплектація
Петлі, кронштейни, тримачі скла, глухе скло, бічна панель, скляні двері, ручка, нижній борт, комплект кріплень, набір ущільнювачів, бічні профілі.
Характеристика дешевої кабінки 100х80 QTар Capricorn :
Каталог - душова кабіна, гідробокс
Зверніть увагу
Виробник залишає за собою право вносити зміни в конструкцію виробів і деталей, що не погіршують якість виробу, без попереднього повідомлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Qtap |
| Країна виробник | Чехія |
| Вага | 48 кг |
| Вид сантехнічного обладнання | Душова кабіна |
| Виконання стінок | Прозорі |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Колір профілю | Хром глянцевий |
| Конструкція дверей | Розпашні |
| Конструкція стінок | Каркасна |
| Кількість стулок дверей | 1 |
| Матеріал стінок | Скло |
| Огорожа | Двухстенное |
| Стан | Новий |
| Тип кабіни | Відкрита |
| Товщина стінок | 6 мм |
| Форма душової кабіни | Прямокутна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1900 мм |
| Довжина | 770 мм |
| Ширина | 970 мм |