








6 830 ₴
6 283,60 ₴
Керамічна панель РК 1500 НВ Optilux - розрахована на обігрів приміщення до 35 м2. Їх використовують як головну систему опалення, а також як допоміжне джерело тепла для обігріву.
Шановні покупці! Працюючи з нами ви отримуєте ряд переваг:
Обігрівачі прості, цілком безпечні, екологічні та економні, не вимагають обслуговування після встановлення. Оскільки немає теплоносника, то не можна замикатися під час відмикання електроенергії або промерзувати його під час промерзання. Після поповнення струму, панель просто продовжує працювати в звичайному режимі, який запускається раніше.
Електро-керамічний обігрівач поєднує в собі два принципи обігріву: конвективний (коли прогрівається повітря завдяки своїй природній циркуляції) і інфрачервоними променями (ІК - теплові промені нагрівають предмети, які знаходяться в приміщенні). Завдяки цьому вони також стають джерелами тіла). Останні у свою чергу схожі на теплі глиняні печі і дуже позитивно впливають на весь організм людини.
Панель РК 1500 НВ має вмонтований терморегулятор, який відповідає не тільки за температуру повітря в приміщенні, але й за температуру обігрівача. Він предназначен Для створення автономної системи опалення. Користувач задає потрібну температуру в приміщенні. До стандартної комплектації входить провід з виделкою.
Обігрівач працює саме так, як потрібно, щоб підтримувати температуру в приміщенні, не витрачає надто багато енергії і навіть на літній період не потребує відмикання. До стандартної комплектації входить провод 1,5 метра і виделка.

Перевага інфрачервоних обігрівів
| Модель | Міцність | Розмір | Коригування | Площа обігріву, м.кв | Докладніші відомості |
| К 300 НВ | 300 | 600х300х50 | - | 5-8 | Докладніші відомості |
| РК 300 НВ | 300 | 600х300х50 | + | 5-8 | Докладніші відомості |
| РК 300 НВП | 300 | 600х300х50 | + | 5-8 | Докладніші відомості |
| К 430 НВ | 430 | 600x600x50 | - | 10-12 | Докладніші відомості |
| РК 430 НВ | 430 | 600x600x50 | + | 10-12 | Докладніші відомості |
| РК 430 НВП | 430 | 600x600x50 | + | 10-12 | Докладніші відомості |
| К 700 НВ | 700 | 600x600x50 | - | 15-18 | Докладніші відомості |
| РК 700 НВ | 700 | 600x600x50 | + | 15-18 | Докладніші відомості |
| РК 700 НВП | 700 | 600x600x50 | + | 15-18 | Докладніші відомості |
| К 1100 НВ | 1100 | 600x600x70 | - | 24-28 | Докладніші відомості |
| РК 1100 НВ | 1100 | 600x600x70 | + | 24-28 | Докладніші відомості |
| РК 1100 НВП | 1100 | 600x600x70 | + | 24-28 | Докладніші відомості |
| К 1400 НВ | 1400 | 600x600х85 | - | 27-32 | Докладніші відомості |
| РК 1400НВ | 1400 | 600x600х85 | + | 27-32 | Докладніші відомості |
| РК 1400 НВП | 1400 | 600x600х85 | + | 27-32 | Докладніші відомості |
| К 1500 НВ | 1500 | 1200 x600х50 | - | 35 | Докладніші відомості |
| РК 1500 НВП | 1500 | 1200 x600х50 | + | 35 | Докладніші відомості |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Optilux |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 72 міс |
| Колір корпусу | Білий |
| Матеріал корпусу | Кераміка |
| Особливості | Терморегулятор |
| Призначення | Побутове |
| Рекомендована площа поза приміщенням | 35 кв.м |
| Рекомендована площа приміщення | 35 кв.м |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення | Підлоговий, Настінний |
| Тип джерела енергії | Електричний |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 30 кг |
| Висота | 600 мм |
| Глибина | 50 мм |
| Ширина | 1200 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Дисплей | Так |
| Довжина мережевого шнура | 1 м |
| Кріплення на стіну | Так |
| Частота | 50 Гц |
| Технічні характеристики | |
| Коефіцієнт корисної дії | 90 % |
| Максимальна температура нагріву | 80 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Потужність обігріву | 1500 Вт |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| тип призначення | |
| Тип призначення | Нагрівач інфрачервоний керамічний з терморегулятором Optilux РК1500НВ білий, панель електрична |