



25 099 ₴
22 589,10 ₴
Котел електричний 30 кВт Тенко Digital Standart SDKE+ — настінний одноконтурний котел, нагріває приміщення до 300 м2. Це обладнання може працювати як самостійно, так і в комбінації з іншими опалювальними пристроями, які використовують інші різновиди палива. Моделі цієї серії вирізняються високою ефективністю й надійністю
Електричні котли "Standart Digital" розроблені як альтернатива серії котлів Стандарт, і, на відміну від попередників, мають цифрове керування, що дає змогу точніше настроїти роботу котла. Крім того, котли Standart Digital + обладнані можливістю керування часом увімкнення/вимкнення вбудованого насоса Grundfos (UPSO 15/60-130) до та після ввімкнення ТЕНів, а також двома датчиками температури (теплоносій і повітря в приміщенні) і захисним модульним контактором. Водночас ви за допомогою дисплея можете вибирати режим роботи котла — за температури теплоносія або за температурою повітря, що буде відбиватися за допомогою зручних світлових індикаторів.
Ця серія обладнана якісною (виробництво — Італія) групою безпеки, а саме: автоматичним відвідувачем повітря, цифровим датчиком тиску, запобіжним клапаном. Котли Standart Digital мають додатковий електрозахист — модульний дублювальний контактор, водночас основними комутувальними пристроями є високонадійні малошумні механічні реле.
Представлена лінійка вирізняється широким функціоналом і простотою експлуатації. Корпус котла зроблений із високоякісної сталі та підданий антикорозійній обробці. Для надання йому додаткових захисних властивостей і елегантного зовнішнього вигляду застосовується порошкова технологія фарбування. Для збільшення терміну експлуатації кожен теплообмінник піддається спеціальному антикорозійному обробленню та проходить гідравлічні випробування на тиск до 8 барів.
Електричні котли опалення в Україні набирають популярності з кожним роком. Тому виробники цінують репутацію й піклуються про якість своєї продукції.
Якщо виникли питання щодо підбору котла — телефонуєте нам, ми вас проконсультуємо та підберемо оптимальний варіант для вас.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tenko |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 30 кг |
| Вид пального | Електрика |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість ТЕНів | 3 шт. |
| Кількість теплообмінників | 1 шт. |
| Коефіцієнт корисної дії | 99 % |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Потужність номінальна | 30 кВт |
| Призначення котла | Одноконтурний |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Настінний |
| ТЕНовий нагрівач | Так |
| Теплоносій | Вода |
| Колір | Сірий |
| Додаткові характеристики | |
| Безшумна комутація | Так |
| Можливість підключення кімнатного термостата-програматора | Так |
| Дисплей | Так |
| Захист від замерзання | Так |
| Підключення бойлера непрямого | Так |
| Режим "тепла підлога" | Так |
| Циркуляційний насос | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Повернення з системи опалення | 3/4" |
| Вхід в систему опалення | 3/4" |
| Висота | 675 мм |
| Глибина | 235 мм |
| Ширина | 383 мм |
| Електричні параметри | |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP20 |
| Напруга мережі | 380~400 В |
| Частота | 50 Гц |
| Опалення | |
| Максимальна температура в режимі опалення | 90 град. |
| Максимальний тиск розширювального бака | 6 бар |
| Максимальний робочий тиск системи опалення | 3 бар |
| Мінімальний робочий тиск системи опалення | 1 бар |
| Об'єм розширювального бака | 7 л |
| тип призначення | |
| Тип призначення | Котел електричний навісний, сенсорний електрокотел 30 кВт Tenko Standart Digital Plus SDKE+ |