


342 ₴
Металорукав з нержавіючої сталі призначений для теплообмінників, опалення, водопостачання, генераторів, вихлопних газів, теплої підлоги. Гнучкість шланга дає змогу з легкістю скручувати його в необхідний діаметр. З'єднання з гайками під вальцовку або приватні закінчення.
Застосовують гофровану трубу, якщо в системі висока температура та тиск.

Технічні характеристики
внутрішній діаметр — 20,3 мм
зовнішній — 26,6 мм
товщина - 0.25 мм
ріжемо будь-якої довжини, кратно метру
виробництво — Південна Корея
фітинги — 1
сталь — AISI 304
тиск — 4.5
Гофрована труба Dispipe сертифікована: були проведені тестування на міцність, гнучкість, тиск,
герметичність, стійкість до температур тощо. Вони повністю герметичні, гнучкі, і, крім цього, під час згинання вони зберігають віддану їм форму.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dispipe |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Марка стали | 304 |
| Перетин труби | Кругле |
| Зовнішній діаметр | 26.6 мм |
| Внутрішній діаметр | 20.3 мм |
| Товщина стінки труби | 0.25 мм |
| Стан виробу | Нове |
| Гофрована труба | Так |
| Максимальна робоча температура | 150 град. |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Основні | |
| Робочий тиск | 4.5 бар |
| Матеріал шланга | Неіржавка сталь |
| Середовище робоче | Вода |
| Призначення гнучкої підводки | Для пральних машин, Для змішувачів, Для котлів, Для бойлерів, Для насосів, Для посудомийних машин, Для биде, Для пісуарів, Для унітазів, Для душових кабін |
| Внутрішній діаметр підводки | 20.3 мм |
| Зовнішній діаметр підводки | 26.6 мм |