








270 ₴/м
Гофрована труба з нержавіючої сталі 16 Dispipe - вам знадобиться, якщо ви хочете встановити надійну і якістну систему трубопроводу.
Гофрована труба з нержавійки стала активно застосовуватися для: системи опалення, водопостачання, для котельного обладнання, для радіаторного опалення, для системи "теплої підлоги" і т.д.

Нержавіюча труба для опалення Dispipe 16:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dispipe |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Внутрішній діаметр | 21.5 мм |
| Гофрована труба | Так |
| Максимальна робоча температура | 150 град. |
| Максимальний робочий тиск | 15 мм/рт.ст. |
| Марка стали | 304 |
| Мінімальна робоча температура | -50 град. |
| Область застосування труби | Для систем кондиціонування, Для питної води, Для холодопостачання, Для систем опалення, Для гарячого водопостачання |
| Перетин труби | Кругле |
| Руйнівний тиск | 210 бар |
| Товщина стінки труби | 16 мм |