
12 825 ₴/бухта
Гофротруба Dispipe бездоганний варіант для:
Переваги гофрованої труби з неіржавкої сталі в тому, що вона

Характеристика труби 25 Dispipe:
Ці труби мають нульову кисневу проникність, отже, вони не пропускають кисень, наявність якого призводить до утворення корозії інших частин опалювальної системи, виготовлених зі звичайної сталі, наприклад радіаторів або теплообмінників котлов. А отже, під час використання гофрованих труб із неіржавкої сталі Ви підвищуєте термін експлуатації всієї системи опалення Вашої оселі.
Коефіцієнт лінійного розширення сталевих гофрованих труб у разі нагрівання у 20 разів менше, ніж у пластикових труб. Що робить гофротрубу з неіржавкої сталі ідеальним рішенням для систем опалення.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dispipe |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Внутрішній діаметр | 27 мм |
| Гофрована труба | Так |
| Довжина бухти | 30 м |
| Зовнішній діаметр | 32 мм |
| Класифікація по довжині | Кратної мірної довжини |
| Максимальна робоча температура | 150 град. |
| Марка стали | SS304 |
| Перетин труби | Кругле |
| Руйнівний тиск | 21 бар |
| Стан виробу | Нове |
| Товщина стінки труби | 0.3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальний робочий тиск | 15 бар |