



599 ₴/секція
539 ₴/секція
Радіатор алюмінієвий Helyos 350/100, Radiatori - гарантує максимальну тепловидатність за мінімальних витрат. Радіатор має сучасний округлений профіль, який легко вписується в будь-який інтер'єр, з успіхом задовольняючи найвишуканіші смаки. Ця опалювальна система вирізняється високою якістю й надійністю. Радіатор прекрасно підійде для встановлення в приміщеннях із центральною й автономною системою опалення.

Вага секції, кг — 1.47
Висота секції, мм — 431
Габаритні розміри секції (ВхШхГ), мм — 431х80х95
Глибина секції, мм — 95
Гарантія — 120 місяців
Діаметр приєднання — 1"
Матеріал — алюміній
Міжосьова відстань для під'єднання, мм — 350
Робоча температура, °C — 50-110
Тепловіддача секції, Вт — 140
Тип підключення — бічне
Колір білий
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Radiatori 2000 |
| Країна виробник | Італія |
| Вага | 1.47 кг |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Колір | Білий |
| Конструкція радіатора | Секційна |
| Максимальна температура теплоносія | 110 град. |
| Максимальний робочий тиск | 16 бар |
| Матеріал | Алюміній |
| Об'єм води в радіаторі | 0.47 л |
| Спосіб підключення | Бічне |
| Стан | Новий |
| Теплова потужність | 140 Вт |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 431 мм |
| Глибина | 95 мм |
| Підключення теплоносія | 1" |
| Ширина | 80 мм |