









4 446 ₴
4 223,70 ₴
Овальне дзеркало для ванної Qtap Gemini 800х700 з LED- підсвіткою Touch, з антизапотіванням, з димером
Ідеальний вибір для вашої ванної кімнати! Дзеркало Qtap Gemini поєднує стильний дизайн та функціональність. Завдяки LED-підсвітці з технологією Touch ви отримаєте комфортне освітлення у будь-який час доби. Антизапотівальна функція захищає дзеркало від запотівання, що є важливим після гарячих водних процедур. Димер дозволяє регулювати яскравість підсвітки, створюючи необхідну атмосферу залежно від вашого настрою або часу доби.
Сенсорне управління для зручного включення та регулювання підсвітки.
Антизапотівання допомагає зберігати дзеркало чистим за умов підвищеної вологості.
Димер для точного налаштування яскравості, створюючи комфортне освітлення для будь-яких завдань.
Стильний та сучасний дизайн чудово доповнить інтер’єр вашої ванної кімнати.
Qtap Gemini — це не просто дзеркало, а функціональний та естетичний елемент вашого інтер’єру, який стане незамінним помічником у ванній кімнаті!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Qtap |
| Країна виробник | Чехія |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Наявність декоративного підсвічування | Так |
| Підсвічування (тип ламп) | Світлодіодна |
| Сенсорна кнопка | Так |
| Стан | Новий |
| Тип | Дзеркало |
| Форма дзеркала | Прямокутна |
| Додаткові характеристики | |
| Вага | 6.04 кг |
| Вологостійкість | Так |
| Підігрів дзеркала | Ні |
| Тип вимикача | Сенсорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 500 мм |
| Глибина | 27 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Фасади | дзеркало |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | QT0478C5080 |
| Вага нетто, кг | 6,04 |
| Вид монтажа | Настінний |
| Габаритні розміри виробу (ШхГхВ), мм | 800х27х500 |
| Габарити паковання (ШхГхВ), мм | 830х45х530 |
| Гарантія | 36 місяців |
| Додаткові характеристики | Настінний монтаж дзеркала може бути здійснений горизонтально та вертикально. |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Мoдель | CA1 |
| Матеріал | Стекло |
| Призначення | Для ванної кімнати |
| Серія | Cardinal |
| Країна реєстрації бренда | Чехия |
| Країна-виробник | Чехия |
| Тип вироби | Дзеркальне полотно |
| Тип кріплення | Шурупи |
| Тип лампи світильника | Світлодіодна |
| Форма | Прямокутна |
| Електроживлення, В | Від мережі змінного струму 100/250 В |