



3 548 ₴/секція
3 193,20 ₴/секція
Радіатори опалення з чавуну мають безперечні переваги. Стійкість до будь-якого теплоносія, висока теплопровідність, радіатори чавунні довговічні та міцні. Привертають увагу найбільшим терміном експлуатації — від 50 років.
За вашим бажанням можемо пофарбувати радіатори под золото, мідь або срібло з патинацією. Крім того, виробляється забарвлення в тисячу відтінків за системами RAL і NCS. Це надає оригінальність вашому радіатору, підкресливши шляхетність чавуну. Уточнити ціну за фарбування ви можете зв'язавшись із нашими менеджерами. Фарбування займає приблизно 3-5 днів.
Кожен радіатор проходить 4 етапи підготовки:
Складання — з'єднання секцій в окремий радіатор із використанням високоякісних і надійних матеріалів (прокладки, футорки тощо)
Випробування на герметичність — кожна чавунна батарея проходить обов'язкову перевірку на герметичність за допомогою спеціалізованого обладнання
Грунтування — запобігає процесу корозії та забезпечує довговічність радіаторів
Фарбування використовують найкращі фарби, представлені на європейському ринку. Ці фарби абсолютно екологічні та не випаровують шкідливих речовин навіть під час нагрівання
Збираємо необхідну кількість секцій для вас. Комплектуючі для радіаторів ви можете придбати окремо:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RETROstyle |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вага | 9.2 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колір | Білий |
| Конструкція радіатора | Секційна |
| Максимальний робочий тиск | 10 бар |
| Матеріал | Чавун |
| Спосіб підключення | Бічне |
| Стан | Новий |
| Теплова потужність | 174 Вт |
| Тип радіатора | 1 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 960 мм |
| Глибина | 174 мм |
| Ширина | 63 мм |
| Комплектація | |
| Заглушка | Ні |
| Кран Маєвського | Ні |
| Кронштейн | Ні |
| Термоголовка | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість секцій | 1 |
| Міжосьова відстань | 600 мм |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Тепловіддача T = 70°C | 170 |
| Тип призначення | Дизайнерська батарея чавунна RetroStyle Windsor 600 |