
4 155 ₴
Накопичувальний електричний водонагрівач RENS з квадратним корпусом забезпечує гаряче водопостачання. Обладнаний мокрим ТЕНом. Працює за номінальної напруги 220-240 В і частоти 50/60 Гц. Номінальний тиск становить 0,75 МПа. Клас захисту від ураження електричним струмом — І. Водонагрівач призначений для вертикального монтажу над мийкою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rens |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 6 кг |
| Вид ТЕНа | Мокрий |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Внутрішнє покриття бака | Емаль |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Максимальна температура нагріву води | 65 град. |
| Матеріал теплообмінника | Мідь |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Об'єм ємності для води | 15 л |
| Потужність номінальна | 2.5 кВт |
| Підводка | Нижня |
| Робочий тиск | 8 бар |
| Розташування | Вертикальне |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Стан | Новий |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Форма водонагрівача | Компактний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 368 мм |
| Глибина | 340 мм |
| Ширина | 368 мм |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 1 |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Управління водонагрівачем | Механічне |