








18 870 ₴
16 040 ₴
Теплоакумулятор для твердопаливного котла ЕАМ-00-400 ― це українського виробництва буферна ємність на 400 літрів без теплообмінника, призначена для роботи в системах кондиціонування й опалення. Можливо використовувати у відкритих і закритих системах. Можна під'єднати до різних джерел енергії. Приєднувальні патрубки вбудовані на одній вертикальній лінії. Залежно від моделі, баки комплектуються одним або двома вбудованими теплообмінниками з чорної сталі.


| Умовне позначення патрубків | Діаметр різі, дюйм |
| ВС-патрубок для розхожування | IG 1 |
| ВП — верхній патрубок приєднання до системи | IG 5/4 |
| ВТ-патрубок для верхнього термометра | IG 1/2 |
| НТ-патрубок для нижнього термометра | IG 1/2 |
| ТЕН-патрубок для електронагрівача | IG 6/4 |
| НП — нижній патрубок приєднання до системи | IG 5,4 |
| ЕЕ — патрубок для зливання | IG 1 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KHT-Heating |
| Країна виробник | Україна |
| Об'єм бака | 400 л |
| Максимальний тиск в баку | 3 бар |
| Максимальна температура в баку | 100 град. |
| Матеріал бака-акумулятора | Вуглецева сталь |
| Максимальна температура теплоносія в баку | 95 град. |
| Вбудований бак ГВП | Ні |
| Вага | 90 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Вид теплонакопичувача | Для рідкої системи опалення |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр (без ізоляції) | 600 мм |
| Висота | 1866 мм |
| Тип призначення | |
| Тип призначення | Акумулюючий бак ЕАМ-00-350 KHT Kuydych без утеплювача, буферна ємність для опалення, теплоакумулятор |