








14 281 ₴
Душова кабіна Lidz Dozorca 90x90 з прозорим склом 6 мм на петлях і низьким піддоном — сучасне рішення для ванної кімнати зі зручними відкривними дверима та стильним мінімалістичним дизайном.
Кабіна розміром 90×90 см підходить для більшості ванних кімнат і дає змогу комфортно організувати душову зону. Квадратна форма має акуратний вигляд та допомагає раціонально використовувати простір.
Модель обладнана прозорим загартованим склом завтовшки 6 мм, яке вирізняється підвищеною міцністю і має більш дорогий вигляд, порівнюючи зі стандартними моделями 4 мм. Прозоре скло візуально робить ванну кімнату світлішою та просторішою.
Головна особливість моделі — двері на петлях, яка забезпечує плавне відкривання й більш преміальний зовнішній вигляд, порівнюючи з розсувними системами.
До комплекту входить низький душовий піддон, який робить вхід у душову зону зручнішим і сучаснішим.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lidz |
| Країна виробник | Польща |
| Вид сантехнічного обладнання | Душова кабіна |
| Форма душової кабіни | Асиметрична |
| Товщина стінок | 6 мм |
| Конструкція дверей | Розпашні |
| Колір профілю | Хром |
| Матеріал піддону | Акрил |
| Вага | 55 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 900 мм |
| Довжина | 900 мм |
| Висота | 1900 мм |
| Висота піддону | 150 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість секцій | 1 |
| Матеріал | Скло; алюміній – профіль; ABS пластик – ручки; акрил – піддон |
| Конструкція | Розпашні |
| Мoдель | SC90x90.CRM.LOW.TR |
| Тип вироби | Душова кабіна |
| Комплектація | Піддон, сифон, профіль, петлі, комплект кріплень, глухе скло, скляні двері, ручка. |
| Артикул | LDSC9090CRMLOWTR |
| Форма | П'ятикутна |
| ГАРЯВА-ВИРОБНИК | Польща |
| ГАРАНТІЯ | 24 місяці |
| Орієнтація | Універсальна |
| Вага брутто, кг | 55 |
| Додаткові характеристики | Ручка та петлі з нержавіючої сталі AISI 304. |
| Габарити упаковки (ШхГхВ), мм | 60х585х1830; 160х920х920 |
| Вага нетто, кг | 51 |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Діаметр випуску, мм | 52 |
| Кількість вантажних місць | 3 |
| Габаритні розміри виробу (ШхГхВ), мм | 900х900х2050 |
| Товщина матеріалу дверей, мм | 6 |
| Вид піддона | Низький |
| Колір скла | Прозоре |
| Панель до піддона | Ціліснолита з піддоном |
| Наявність піддона | Є |
| Наявність верхньої кришки | Немає |
| Висота скла, мм | 1820 / 1900 |
| Розмір, см | 90x90 |
| Максимал. навантаження на піддон, кг | 150 |