







22 562 ₴
Душова кабіна Qtap Capricorn BLA10128RC6 120x80 см зробить гігієнічні процедури ще комфортнішими. Вона складається з глухих стінок і стильних дверей, обрамлені профілем з алюмінію з чорним матовим покриттям.
Товщина скла становить 6 мм. Кабіна здатна скласти гідну конкуренцію у ванні. Привабливий зовнішній вигляд дасть змогу втілити будь-які дизайнерські рішення та заощадити місце в санвузлі. Покриття CalcLess забезпечує водовідштовхувальний ефект.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Qtap |
| Країна виробник | Чехія |
| Вид сантехнічного обладнання | Душова кабіна |
| Тип кабіни | Закрита |
| Форма душової кабіни | Прямокутна |
| Товщина стінок | 6 мм |
| Конструкція дверей | Розпашні |
| Колір профілю | Чорний |
| Вага | 60 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 1200 мм |
| Довжина | 800 мм |
| Висота | 2000 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість секцій | 1 |
| Матеріал | Скло; алюміній – профіль; нержавіюча сталь – ручки |
| Конструкція | Розпашні |
| Мoдель | BLA10128RC6 |
| Тип вироби | Душова кабіна |
| Комплектація | Петлі, кронштейни, тримачі скла, глухе скло, бічна панель, скляні двері, ручка, нижній борт, комплект кріплень, набір ущільнювачів, бічні профілі. |
| Артикул | CAPBLA10128RC6 |
| Форма | Прямокутне |
| ГАРЯВА-ВИРОБНИК | Чехія |
| ГАРАНТІЯ | 36 місяців |
| Орієнтація | Універсальна |
| Вага брутто, кг | 63,24 |
| Габарити упаковки (ШхГхВ), мм | 830х90х2090 |
| Вага нетто, кг | 60.24 |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Габаритні розміри виробу (ШхГхВ), мм | 1170х770х2000 |
| Товщина матеріалу дверей, мм | 6 |
| Вид піддона | Низький |
| Колір скла | Прозоре |
| Наявність піддона | Немає |
| Наявність верхньої кришки | Немає |
| Висота скла, мм | 1980 / 2000 |
| Розмір, см | 120x80 |