






22 412 ₴
Душова кабіна Qtap Scorpio CRM10115-AC6 100x100 см зробить гігієнічні процедури максимально комфортними. Вона складається з глухих стінок і стильних скляних дверей, обрамлених профілем з алюмінію з чорним матовим покриттям.
Товщина скла становить 6 мм. Кабіна здатна скласти гідну конкуренцію у ванні. Привабливий вигляд дасть змогу втілити будь-які дизайнерські рішення. Покриття CalcLess забезпечує водовідштовхувальний ефект.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Qtap |
| Країна виробник | Чехія |
| Вид сантехнічного обладнання | Душова кабіна |
| Товщина стінок | 6 мм |
| Конструкція дверей | Розпашні |
| Колір профілю | Чорний |
| Вага | 49 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 1000 мм |
| Довжина | 1000 мм |
| Висота | 1910 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість секцій | 1 |
| Матеріал | Скло; алюміній – профіль; нержавіюча сталь – ручки |
| Конструкція | Розпашні |
| Мoдель | BLA10115-AC6 |
| Тип вироби | Душова кабіна |
| Комплектація | Верхній профіль, нижній профіль, бічні профілі, профілі розширювальні, петлі, тримачі скла, комплект кріплень, заглушки, ручка, набір ущільнювачів, глухі скла, скляні двері. |
| Артикул | SCOBLA10115AC6 |
| Форма | П'ятикутна |
| ГАРЯВА-ВИРОБНИК | Чехія |
| ГАРАНТІЯ | 36 місяців |
| Орієнтація | Універсальна |
| Вага брутто, кг | 53 |
| Габарити упаковки (ШхГхВ), мм | 670х85х2090 |
| Вага нетто, кг | 49 |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Габаритні розміри виробу (ШхГхВ), мм | 975-990х975-990х2000 |
| Товщина матеріалу дверей, мм | 6 |
| Вид піддона | Низький |
| Колір скла | Прозоре |
| Наявність піддона | Немає |
| Наявність верхньої кришки | Немає |
| Висота скла, мм | 1910 / 2000 |
| Розмір, см | 100x100 |