






15 756 ₴
Душова кабіна Qtap Pisces CRM109-11SP5 90-105x90-105 см, скло Pear зробить гігієнічні процедури ще комфортнішими. Вона складається з розсувних скляних дверей завтовшки 5 мм, обрамлених профілем з алюмінію.
Кабіна здатна скласти гідну конкуренцію у ванні. Ширина та глибина виробу регулюються. Привабливий зовнішній вигляд дасть змогу втілити будь-які дизайнерські рішення та заощадити місце в санвузлі. Піддон до комплектації не входить.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Qtap |
| Країна виробник | Чехія |
| Вид сантехнічного обладнання | Душова кабіна |
| Товщина стінок | 5 мм |
| Конструкція дверей | Розсувні |
| Колір профілю | Хром |
| Вага | 48 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 900 мм |
| Довжина | 900 мм |
| Висота | 1910 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість секцій | 2 |
| Матеріал | Скло; алюміній – профіль; нержавіюча сталь – ручки |
| Конструкція | Розсувні |
| Мoдель | CRM109-11SP5 |
| Тип вироби | Душова кабіна |
| Комплектація | Подвійні ролики, ручки, верхній профіль, нижній профіль, бічні профілі, набір ущільнювачів, розширювальні профілі, 2 скляні двері, 2 глухі скла, комплект кріплень, заглушки, елементи, що з'єднують, фіксатори. |
| Артикул | PISCRM10911SP5 |
| Форма | Квадратна |
| ГАРЯВА-ВИРОБНИК | Чехія |
| ГАРАНТІЯ | 36 місяців |
| Орієнтація | Універсальна |
| Вага брутто, кг | 51 |
| Габарити упаковки (ШхГхВ), мм | 570х90х1975 |
| Вага нетто, кг | 48 |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Габаритні розміри виробу (ШхГхВ), мм | 900-1050х900-1050х1900 |
| Товщина матеріалу дверей, мм | 5 |
| Вид піддона | Низький |
| Колір скла | Матовий |
| Наявність піддона | Немає |
| Наявність верхньої кришки | Немає |
| Висота скла, мм | 1890 / 1910 |
| Розмір, см | 90-105x90-105 |