






9 861 ₴
Душова кабіна Lidz Dozorca SC90x90.CRM.LOW.TR легко впорається з зонуванням санвузла. Глухі стінки та двері виготовлені з прозорого скла завтовшки 6 мм. Зручна хромована ручка дає змогу легко відчиняти та зачиняти двері.
Завдяки хромованому профілю виріб має стильний вигляд. Кабіна здатна скласти гідну конкуренцію ванні. Привабливий вигляд дасть змогу втілити будь-які дизайнерські рішення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lidz |
| Країна виробник | Польща |
| Вид сантехнічного обладнання | Душова кабіна |
| Форма душової кабіни | Асиметрична |
| Товщина стінок | 6 мм |
| Колір профілю | Хром |
| Вага | 43 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 900 мм |
| Довжина | 900 мм |
| Висота | 1900 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість секцій | 1 |
| Матеріал | Скло; алюміній - профіль; ABS пластик — ручки |
| Конструкція | Розпашні |
| Мoдель | SC90x90.CRM.LOW.TR |
| Тип вироби | Душова кабіна |
| Комплектація | Профіль, петлі, комплект кріпильних деталей, глухе скло, скляні двері, ручка. |
| Артикул | LDSC9090CRMLOWTR2 |
| Форма | П'ятикутна |
| ГАРЯВА-ВИРОБНИК | Польща |
| ГАРАНТІЯ | 24 місяці |
| Орієнтація | Універсальна |
| Вага брутто, кг | 45 |
| Додаткові характеристики | Ручка і петлі з нержавіючої сталі AISI 304. |
| Габарити упаковки (ШхГхВ), мм | 60х585х1930 |
| Вага нетто, кг | 43,7 |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Габаритні розміри виробу (ШхГхВ), мм | 872х872х1900 |
| Товщина матеріалу дверей, мм | 6 |
| Вид піддона | Низький |
| Колір скла | Прозоре |
| Наявність піддона | Немає |
| Наявність верхньої кришки | Немає |
| Висота скла, мм | 1900 |
| Розмір, см | 90x90 |