









11 637 ₴
10 761 ₴
Душова кабіна Latwa 90x90 з тонованим склом + піддон Kupala — практичне рішення для ванної кімнати зі зручною напівкруглою формою та сучасним затемненим склом.
Кабіна розміром 90×90 см допомагає комфортно організувати душову зону навіть у невеликій ванній кімнаті. Напівкругла форма дає змогу раціонально використовувати простір і робить інтер'єр візуально легшим.
Модель обладнана тонованим склом завтовшки 4 мм, який має сучасний вигляд та допомагає приховувати сліди води та розводи краще, ніж прозоре скло.
Розсувні двері зручні в щоденному використанні та не потребують додаткового простору для відчинення.
До комплекту входить душовий піддон Kupala, який забезпечує зручний вхід у душову зону та підходить для щоденного використання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lidz |
| Країна виробник | Польща |
| Вид сантехнічного обладнання | Душова кабіна |
| Форма душової кабіни | Квадратна |
| Товщина стінок | 4 мм |
| Конструкція дверей | Розсувні |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 900 мм |
| Довжина | 900 мм |
| Висота | 1830 мм |
| Висота піддону | 160 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість секцій | 2 |
| Колір профілю | Сатин |
| Матеріал | Скло; алюміній – профіль; ABS пластик – ручки; акрил – піддон |
| Конструкція | Розсувні |
| Тип вироби | Набір 2 в 1 |
| Комплектація | Піддон, подвійні ролики, ручки, комплект кріплень, глухе скло, скляні двері, профіль, ніжка. |
| Артикул | LLSC9090SATLOWGR2SET |
| Форма | Четверть круга |
| ГАРЯВА-ВИРОБНИК | Польща |
| ГАРАНТІЯ | Душова кабіна: 24 місяці. Піддон: 60 місяців. |
| Орієнтація | Універсальна |
| Вага брутто, кг | 30 |
| Додаткові характеристики | Ніжка піддону регулюється по висоті. |
| Габарити упаковки (ШхГхВ), мм | 1810х65х395; 920х175х920 |
| Вага нетто, кг | 28 |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Діаметр випуску, мм | 52 |
| Кількість вантажних місць | 2 |
| Габаритні розміри виробу (ШхГхВ), мм | 880-920х880-920х2010; 900х900х160 |
| Товщина матеріалу дверей, мм | 4 |
| Глибина піддона, мм | 40 |
| Вид піддона | Низький |
| Колір скла | Тоноване |
| Панель до піддона | Ціліснолита з піддоном |
| Наявність піддона | Є |
| Наявність верхньої кришки | Немає |
| Висота скла, мм | 1790 / 1830 |
| Розмір, см | 90x90 |
| Максимал. навантаження на піддон, кг | 200 |