









9 874 ₴
8 527 ₴
Душова кабіна Lidz Latwa SC80x80.SAT.HIGH.GR з піддоном KAPIELKA ST80x80x41 — практичне та зручне рішення для комфортного облаштування ванної кімнати. Напівкругла форма допомагає раціонально використовувати простір, завдяки чому модель чудово підходить як для компактних, так і для стандартних ванних кімнат.
Кабіна обладнана міцним тонованим склом завтовшки 4 мм, яке забезпечує більш приватну та затишну атмосферу під час прийняття душу. Алюмінієвий профіль стійкий до впливу вологи та добре поєднується із сучасною сантехнікою.
Високий душовий піддон KAPIELKA з декоративною панеллю забезпечує додатковий комфорт у використанні та допомагає ефективно утримувати воду всередині душової зони. Розсувна конструкція дверей зручна в щоденній експлуатації й дає змогу заощаджувати простір у ванній кімнаті.
Переваги:
🛒 Напівкругла форма для економії простору
🛒 Тоноване скло завтовшки 4 мм
🛒 Високий піддон із декоративною панеллю
🛒 Зручна розсувна конструкція дверей
🛒 Підходить для невеликих ванних кімнат
🛒 Сучасний і акуратний зовнішній вигляд
🛒 Просте очищення та зручний догляд
🛒 Надійна конструкція для щоденного використання
Технічні характеристики:
Комплектація
Профіль, подвійні ролики, ручки, комплект кріпильних деталей, глухе скло, скляні двері, піддон, сифон, ніжки, панель для піддона.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lidz |
| Країна виробник | Польща |
| Вид сантехнічного обладнання | Душова кабіна |
| Тип кабіни | Закрита |
| Форма душової кабіни | Чверть кола |
| Матеріал стінок | Скло |
| Виконання стінок | Тоновані |
| Товщина стінок | 4 мм |
| Конструкція дверей | Розсувні |
| Колір профілю | Сатин (матовий) |
| Матеріал піддону | Акрил |
| Вага | 32 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал передньої стінки | Скло |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 800 мм |
| Довжина | 800 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість секцій | 2 |
| Матеріал | Скло; алюміній – профіль; ABS пластик – ручки; акрил – піддон |
| Конструкція | Розсувні |
| Тип вироби | Набір 2 в 1 |
| Комплектація | Профіль, подвійні ролики, ручки, комплект кріпильних деталей, глухе скло, скляні двері, піддон, сифон, ніжки, панель для піддону. |
| Артикул | LLSC8080SATHIGHGR2SET |
| Форма | Четверть круга |
| ГАРЯВА-ВИРОБНИК | Польща |
| ГАРАНТІЯ | Душова кабіна: 24 місяці. Піддон: 12 місяців. |
| Орієнтація | Універсальна |
| Вага брутто, кг | 27,00; 17,70 |
| Габарити упаковки (ШхГхВ), мм | 365х60х1600; 820х460х820 |
| Вага нетто, кг | 25,00; 14,90 |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Діаметр випуску, мм | 52 |
| Кількість вантажних місць | 2 |
| Габаритні розміри виробу (ШхГхВ), мм | 780-820х780-820х2010; 800х800х410 |
| Товщина матеріалу дверей, мм | 4 |
| Глибина піддона, мм | 270 |
| Вид піддона | Високий |
| Колір скла | Тоноване |
| Панель до піддона | Входить до комплекту постачання |
| Наявність піддона | Є |
| Наявність верхньої кришки | Немає |
| Висота скла, мм | 1520 / 1570 |
| Розмір, см | 80x80 |
| Максимал. навантаження на піддон, кг | 150 |