









9 827 ₴
8 093 ₴
Душова кабіна Lidz Wawel 80x80 з тонованим склом + акриловий піддон 14 см — компактне та сучасне рішення для ванної кімнати з практичним затемненим склом і зручним низьким піддоном.
Модель розміром 80×80 см чудово підходить для невеликих ванних кімнат і допомагає раціонально використовувати простір. Квадратна форма зручно розміщується в кутку та забезпечує комфортне щоденне використання.
Кабіна обладнана тонованим склом завтовшки 4 мм, який має сучасний вигляд і допомагає зробити сліди води та розводи менш помітними.
Розсувні двері зручні у використанні та не потребують додаткового простору для відчинення.
До комплекту входить акриловий піддон заввишки 14 см, який забезпечує зручний вхід у душову зону та вирізняється практичністю в щоденному використанні.
Переваги:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lidz |
| Країна виробник | Польща |
| Вид сантехнічного обладнання | Душова кабіна |
| Тип кабіни | Закрита |
| Форма душової кабіни | Квадратна |
| Товщина стінок | 4 мм |
| Конструкція дверей | Розсувні |
| Колір профілю | Сатин (матовий) |
| Матеріал піддону | Акрил |
| Вага | 50 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 800 мм |
| Довжина | 800 мм |
| Висота | 1830 мм |
| Висота піддону | 140 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість секцій | 2 |
| Матеріал | Скло; алюміній – профіль; ABS пластик – ручки; акрил – піддон |
| Конструкція | Розсувні |
| Тип вироби | Набір 2 в 1 |
| Комплектація | Профіль, подвійні ролики, ручки, комплект кріпильних деталей, глухе скло, скляні двері, піддон, сифон, ніжки. |
| Артикул | LWASC8080SLGSET |
| Форма | Квадратна |
| ГАРЯВА-ВИРОБНИК | Польща |
| ГАРАНТІЯ | Душова кабіна: 24 місяці. Піддон: 12 місяців. |
| Орієнтація | Універсальна |
| Вага брутто, кг | 29,50; 14,00 |
| Габарити упаковки (ШхГхВ), мм | 420х60х1870 |
| Вага нетто, кг | 26,50; 12,00 |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Діаметр випуску, мм | 52 |
| Кількість вантажних місць | 2 |
| Габаритні розміри виробу (ШхГхВ), мм | 780-795х780-795х1850 |
| Товщина матеріалу дверей, мм | 4 |
| Глибина піддона, мм | 55 |
| Вид піддона | Низький |
| Колір скла | Тоноване |
| Панель до піддона | Входить до комплекту постачання |
| Наявність піддона | Є |
| Наявність верхньої кришки | Немає |
| Висота скла, мм | 1780 / 1830 |
| Розмір, см | 80x80 |
| Максимал. навантаження на піддон, кг | 150 |