









13 771 ₴
12 241 ₴
Душова кабіна Lidz Wawel SC100x80.SAT.LOW.FR + душовий піддон Lidz KAPIELKA ST100x80x14 — сучасне та практичне рішення для ванної кімнати з матовим склом Frost і зручним низьким піддоном.
Модель розміром 100×80 см забезпечує комфортну душову зону та чудово підходить як для компактних, так і для стандартних ванних кімнат. Прямокутна форма дає змогу зручно розмістити кабіну вздовж стіни та раціонально використовувати простір.
Кабіна обладнана матовим склом Frost завтовшки 5 мм, що забезпечує більше приватності та робить сліди води та розводи менш помітними.
Профіль виготовлений у сучасному стилі Satin і добре поєднується з різною сантехнікою й меблями ванної кімнати.
Розсувні двері зручні в щоденному використанні та не потребують додаткового простору для відчинення.
До комплекту входить низький душовий піддон Lidz KAPIELKA ST100x80x14 заввишки 14 см, який забезпечує зручний вхід у душову зону та сучасний зовнішній вигляд ванної кімнати.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lidz |
| Країна виробник | Польща |
| Вид сантехнічного обладнання | Душова кабіна |
| Тип кабіни | Закрита |
| Форма душової кабіни | Прямокутна |
| Товщина стінок | 5 мм |
| Конструкція дверей | Розсувні |
| Колір профілю | Сатин (матовий) |
| Матеріал піддону | Акрил |
| Вага | 45 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 1000 мм |
| Довжина | 800 мм |
| Висота | 2030 мм |
| Висота піддону | 140 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість секцій | 2 |
| Матеріал | Скло; алюміній – профіль; ABS пластик – ручки; акрил – піддон |
| Конструкція | Розсувні |
| Тип вироби | Набір 2 в 1 |
| Комплектація | Профіль, подвійні ролики, ручки, комплект кріпильних деталей, глухе скло, скляні двері, піддон, сифон, ніжки. |
| Артикул | LWASC10080SLFSET |
| Форма | Прямокутне |
| ГАРЯВА-ВИРОБНИК | Польща |
| ГАРАНТІЯ | Душова кабіна: 24 місяці. Піддон: 12 місяців. |
| Орієнтація | Універсальна |
| Вага брутто, кг | 41 |
| Габарити упаковки (ШхГхВ), мм | 1870х70х510 |
| Вага нетто, кг | 38 |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Діаметр випуску, мм | 52 |
| Кількість вантажних місць | 2 |
| Габаритні розміри виробу (ШхГхВ), мм | 980-1020х780-820х1850 |
| Товщина матеріалу дверей, мм | 5 |
| Глибина піддона, мм | 55 |
| Вид піддона | Низький |
| Колір скла | Матовий |
| Панель до піддона | Входить до комплекту постачання |
| Наявність піддона | Є |
| Наявність верхньої кришки | Немає |
| Висота скла, мм | 1780 / 1830 |
| Розмір, см | 100x80 |
| Максимал. навантаження на піддон, кг | 150 |