





6 733 ₴
Душова кабіна Lidz Latwa SC90x90.SAT.LOW.DGR без піддона — сучасний душовий куточок із темним тонованим склом і стильним профілем Dark Grey для комфортної та практичної ванної кімнати.
Модель розміром 90×90 см підходить для більшості ванних кімнат і допомагає раціонально організувати душову зону. Напівкругла форма дає змогу заощаджувати простір і робить інтер'єр візуально легшим.
Кабіна обладнана темним тонованим склом завтовшки 4 мм, який має сучасний вигляд і допомагає зробити сліди води та розводи менш помітними.
Профіль у кольорі Dark Grey підкреслює сучасний стиль ванної кімнати та добре поєднується з актуальною сантехнікою.
Розсувні двері зручні у використанні та не потребують додаткового простору для відчинення.
Конструкція виготовлена без піддона, тому кабіну можна встановити безпосередньо на плитку або підібрати піддон окремо.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lidz |
| Країна виробник | Польща |
| Вид сантехнічного обладнання | Душова кабіна |
| Тип кабіни | Закрита |
| Форма душової кабіни | Чверть кола |
| Товщина стінок | 4 мм |
| Конструкція дверей | Розсувні |
| Колір профілю | Сатин (матовий) |
| Вага | 28 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 900 мм |
| Довжина | 900 мм |
| Висота | 1890 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість секцій | 2 |
| Матеріал | Скло; алюміній - профіль; ABS пластик — ручки |
| Конструкція | Розсувні |
| Мoдель | SC90x90.SAT.LOW.DGR |
| Тип вироби | Душова кабіна |
| Комплектація | Подвійні ролики, ручки, комплект кріплень, глухе скло, скляні двері, профіль. |
| Артикул | LLSC9090SATLOWDGR2 |
| Форма | Четверть круга |
| ГАРЯВА-ВИРОБНИК | Польща |
| ГАРАНТІЯ | 24 місяці |
| Орієнтація | Універсальна |
| Вага брутто, кг | 30 |
| Габарити упаковки (ШхГхВ), мм | 1810х65х395 |
| Вага нетто, кг | 28 |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Габаритні розміри виробу (ШхГхВ), мм | 880-920х880-920х1850 |
| Товщина матеріалу дверей, мм | 4 |
| Вид піддона | Низький |
| Колір скла | Темне тоноване |
| Наявність піддона | Немає |
| Наявність верхньої кришки | Немає |
| Висота скла, мм | 1790 / 1830 |
| Розмір, см | 90x90 |