









7 413 ₴
Душові двері в нішу Lidz Aria SD90x185.CRM.FR — практичне та сучасне рішення для організації комфортної душової зони. Модель призначена для встановлення в нішу та чудово підходить для ванних кімнат у сучасному стилі, поєднуючи зручність використання, надійність і акуратний зовнішній вигляд.
Двері виготовлені з міцного загартованого скла Frost завтовшки 5 мм. Матове скло забезпечує більше приватності під час прийняття душу, приховує сліди води та надає конструкції стильного зовнішнього вигляду. Хромований профіль гармонійно поєднується із сучасною сантехнікою та стійкий до впливу вологи та корозії.
Комплектація
Глухе скло, скляні двері, розширювальні профілі, верхній профіль, нижній профіль, ручка, подвійні ролики, комплект кріплень, набір ущільнювачів, заглушки.
Розсувна система відкривання дає змогу заощаджувати простір і особливо зручна для невеликих ванних кімнат.
Переваги:
Технічні характеристики:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lidz |
| Країна виробник | Польща |
| Тип огорожі, перегородки | Для ванної |
| Спосіб установки | На піддон |
| Форма огорожі | Прямокутна |
| Спосіб відкриття | Розсувна |
| Кількість секцій | 1 |
| Матеріал огорожі | Скло |
| Товщина стінки | 5 мм |
| Поверхня огорожі | Матова |
| Матеріал профілю | Алюміній |
| Колір профілю | Хром |
| Вага | 26 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Тип скла | Матове |
| Колір фурнітури | Хром |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 2000 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Скло; алюміній — профіль |
| Конструкція | Розсувна |
| Гарантія | 24 місяці |
| Вага нетто, кг | 26 |
| Вага брутто, кг | 28 |
| Габаритні розміри виробу (ШхГхВ), мм | 900-950х55х1850 |
| Мoдель | SD90x185.CRM.FR |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Тип вироби | Двері в нішу |
| Країна реєстрації бренда | Польща |
| Комплектація | Глухе скло, скляні двері, розширювальні профілі, верхній профіль, нижній профіль, ручка, подвійні ролики, комплект кріплень, набір ущільнювачів, заглушки. |
| Артикул | LZSD90185CRMFR |
| Країна-виробник | Польща |
| Габарити паковання (ШхГхВ), мм | 470х50х1880 |
| Серія | Aria |
| Вид монтажа | На підлогу/На піддон |
| Розмір, см | 90x185 |
| Товщина матеріалу, мм | 5 |
| Орієнтація | Універсальна |
| Колір скла | Матовий |
| Висота скла, мм | 1850 |
| Наявність піддона | Немає |
| Ширина входу, мм | 390 |
| Регулювання ширини | Да |