









6 292 ₴
Розпашна шторка на ванну Qtap Standard CRM407513APR Pear виконана з міцного скла з рельєфним покриттям. Виріб дозволяє не лише захистити приміщення ванної кімнати від бризок води, а й візуально розмежувати простір на функціональні зони.
Полотно виконане з міцного скла, стійкого до впливу вологи, перепадів температури та щоденного використання. Хромований профіль гармонійно доповнює дизайн і добре поєднується з іншою сантехнікою у ванній кімнаті. Конструкція шторки допомагає ефективно захищати простір від розбризкування води під час душу, зберігаючи чистоту та комфорт.
Комплектація: Скло, пристінний профіль, набір саморізів, регулювальний профіль, заглушка.
Переваги:
Технічні характеристики:
Шторка для ванни Qtap стане практичним доповненням ванної кімнати та допоможе створити більш комфортний простір для щоденних водних процедур.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Qtap |
| Країна виробник | Чехія |
| Тип огорожі, перегородки | Для ванної |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Форма огорожі | Прямокутна |
| Спосіб відкриття | Розпашна |
| Кількість секцій | 1 |
| Матеріал огорожі | Скло |
| Товщина стінки | 6 мм |
| Поверхня огорожі | Матова |
| Матеріал профілю | Алюміній |
| Колір профілю | Хром |
| Вага | 16.5 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Тип скла | Матове |
| Колір фурнітури | Хром |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 2000 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Алюміній — профіль; скло — штора |
| Конструкція | Відкривна |
| Гарантія | 36 місяців |
| Вага нетто, кг | 16,5 |
| Вага брутто, кг | 17,55 |
| Габаритні розміри виробу (ШхГхВ), мм | 740-750х20х1400 |
| Мoдель | 407513APR |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Тип вироби | Штора |
| Країна реєстрації бренда | Чехия |
| Комплектація | Скло, пристінний профіль, набір саморізів, регулювальний профіль, заглушка. |
| Артикул | STDCRM407513APR |
| Країна-виробник | Чехия |
| Габарити паковання (ШхГхВ), мм | 790х40х1460 |
| Серія | Standard |
| Вид монтажа | На ванну |
| Орієнтація | Правая |
| Колір скла | Матовий |
| Розмір, мм | 75x140 |
| Висота скла, мм | 1385 |
| Регулювання ширини штори, мм | Да |
| Товщина матеріалу штори, мм | 6 |