






8 807 ₴
Душова перегородка Qtap Walk-In Standard CRM209.C8 виготовлена з високоміцного скла й алюмінієвого профілю з хромованим покриттям. Товщина скла становить 8 мм. Орієнтація виробу універсальна.
Конструкція має регульовану ширину та легко монтується. Така перегородка дасть змогу розмежувати зони санвузла та вбереже кімнату від зайвої вологи. Виріб може монтуватися як на підлогу, так і на піддон.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Qtap |
| Країна виробник | Чехія |
| Спосіб установки | На піддон |
| Форма огорожі | Прямокутна |
| Кількість секцій | 1 |
| Матеріал огорожі | Скло |
| Товщина стінки | 8 мм |
| Матеріал профілю | Алюміній |
| Колір профілю | Хром |
| Вага | 37 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Тип скла | Прозоре |
| Колір скла | Прозорий |
| Колір фурнітури | Хром |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 2000 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Скло; алюміній — профіль |
| Конструкція | Нерухома |
| Гарантія | 36 місяців |
| Вага нетто, кг | 37 |
| Вага брутто, кг | 39 |
| Габаритні розміри виробу (ШхГхВ), мм | 885-900х800-1200х2000 |
| Мoдель | CRM209.C8 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Тип вироби | Душова перегородка |
| Країна реєстрації бренда | Чехия |
| Комплектація | Профіль, кронштейн, глухе скло, комплект кріплень, набір ущільнювачів, заглушки. |
| Артикул | STDCRM209C8 |
| Країна-виробник | Чехия |
| Габарити паковання (ШхГхВ), мм | 2090х60х1235 |
| Серія | Standard |
| Вид монтажа | На підлогу/На піддон |
| Розмір, см | 90x200 |
| Товщина матеріалу, мм | 8 |
| Орієнтація | Універсальна |
| Фірмові технології | CalcLess — водовідштовхувальне покриття. |
| Висота скла, мм | 2000 |
| Наявність піддона | Немає |
| Регулювання ширини | Немає |