







16 848 ₴
Душові двері в нішу Qtap Taurus CRM2012-13.C6 виготовлені з високоміцного скла завтовшки 6 мм і алюмінієвого профілю з приємним хромованим покриттям.
Конструкція має регульовану ширину та легко монтується в спеціальну душову нішу, у такий спосіб допоможе створити сучасний інтер'єр ванної кімнати. Розсувний механізм дверей дасть змогу заощадити місце в санвузлі. Такі двері допоможуть впоратися з питанням зонування у ванній кімнаті. Поверхня має водовідштовхувальне покриття.
Комплектація
Глухе скло, скляні двері, розширювальні профілі, верхній профіль, нижній профіль, ручка, подвійні ролики, комплект кріплень, набір ущільнювачів, заглушки.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Qtap |
| Країна виробник | Чехія |
| Тип огорожі, перегородки | Для ванної |
| Спосіб установки | На піддон |
| Форма огорожі | Прямокутна |
| Спосіб відкриття | Розсувна |
| Кількість секцій | 1 |
| Матеріал огорожі | Скло |
| Товщина стінки | 6 мм |
| Поверхня огорожі | Прозора |
| Матеріал профілю | Алюміній |
| Колір профілю | Хром |
| Вага | 39 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Тип скла | Прозоре |
| Колір скла | Прозорий |
| Колір фурнітури | Хром |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 2000 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Скло; алюміній — профіль |
| Конструкція | Розсувна |
| Гарантія | 36 місяців |
| Вага нетто, кг | 39 |
| Вага брутто, кг | 39,4 |
| Габаритні розміри виробу (ШхГхВ), мм | 1200-1300х70х2000 |
| Мoдель | CRM2012-13.C6 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Тип вироби | Двері в нішу |
| Країна реєстрації бренда | Чехия |
| Додаткові характеристики | Водонепроникне покриття. |
| Комплектація | Глухе скло, скляні двері, розширювальні профілі, верхній профіль, нижній профіль, ручка, подвійні ролики, комплект кріплень, набір ущільнювачів, заглушки. |
| Артикул | TAUCRM201213C6 |
| Країна-виробник | Чехия |
| Габарити паковання (ШхГхВ), мм | 2045х80х730 |
| Серія | Taurus |
| Вид монтажа | На підлогу/На піддон |
| Розмір, см | 120-130x200 |
| Товщина матеріалу, мм | 6 |
| Орієнтація | Універсальна |
| Фірмові технології | CalcLess — водовідштовхувальне покриття. |
| Висота скла, мм | 1915 |
| Наявність піддона | Немає |
| Ширина входу, мм | 510 |
| Регулювання ширини | Да |