







17 420 ₴
Душові двері в нішу Qtap Taurus CRM2013-14.C6 130-140x200 см — сучасне та практичне рішення для організації стильної душової зони. Модель чудово підходить для встановлення в нішу, даючи змогу створити комфортний простір для щоденного використання та зберегти акуратний зовнішній вигляд ванної кімнати.
Двері виготовлені з міцного загартованого скла Clear завтовшки 6 мм, яке вирізняється надійністю і стійкістю до щоденних навантажень. Прозоре скло візуально робить приміщення просторішим і світлішим, а спеціальне покриття CalcLess допомагає зменшити утворення вапняного нальоту та слідів води, полегшуючи догляд за поверхнею.
Хромований профіль гармонійно поєднується з більшістю сучасних змішувачів і аксесуарів для ванної кімнати. Розсувна конструкція дає змогу економити простір і особливо зручна для невеликих приміщень.
Комплектація
Глухе скло, скляні двері, розширювальні профілі, верхній профіль, нижній профіль, ручка, подвійні ролики, комплект кріплень, набір ущільнювачів, заглушки.
Переваги:
Технічні характеристики:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Qtap |
| Країна виробник | Чехія |
| Тип огорожі, перегородки | Для ванної |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Форма огорожі | Прямокутна |
| Спосіб відкриття | Розсувна |
| Кількість секцій | 1 |
| Матеріал огорожі | Скло |
| Товщина стінки | 6 мм |
| Поверхня огорожі | Прозора |
| Матеріал профілю | Алюміній |
| Колір профілю | Хром |
| Вага | 41.6 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Тип скла | Прозоре |
| Колір скла | Прозорий |
| Колір фурнітури | Хром |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 2000 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Скло; алюміній — профіль |
| Конструкція | Розсувна |
| Гарантія | 36 місяців |
| Вага нетто, кг | 41,6 |
| Вага брутто, кг | 42,6 |
| Габаритні розміри виробу (ШхГхВ), мм | 1300-1400х70х2000 |
| Мoдель | CRM2013-14.C6 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Тип вироби | Двері в нішу |
| Країна реєстрації бренда | Чехия |
| Додаткові характеристики | Водонепроникне покриття. |
| Комплектація | Глухе скло, скляні двері, розширювальні профілі, верхній профіль, нижній профіль, ручка, подвійні ролики, комплект кріплень, набір ущільнювачів, заглушки. |
| Артикул | TAUCRM201314C6 |
| Країна-виробник | Чехия |
| Габарити паковання (ШхГхВ), мм | 1945х80х780 |
| Серія | Taurus |
| Вид монтажа | На підлогу/На піддон |
| Розмір, см | 130-140x200 |
| Товщина матеріалу, мм | 6 |
| Орієнтація | Універсальна |
| Фірмові технології | CalcLess — водовідштовхувальне покриття. |
| Висота скла, мм | 1850 |
| Наявність піддона | Немає |
| Ширина входу, мм | 610 |
| Регулювання ширини | Да |