





8 807 ₴
Душова перегородка Qtap Walk-In Standard BLM209.C8 90x200 см — сучасне рішення для організації стильної та комфортної душової зони. Формат Walk-In дає змогу створити відкритий простір без дверей і зайвих елементів, завдяки чому ванна кімната має просторіший і сучасніший вигляд.
Модель виготовлена з міцного загартованого скла Clear завтовшки 8 мм, яке вирізняється надійністю і стійкістю до щоденних навантажень. Прозоре скло візуально розширює простір і добре поєднується із сучасними інтер'єрами у стилях Loft, Modern і Minimalism.
Спеціальне покриття CalcLess допомагає зменшити утворення вапняного нальоту та слідів води, завдяки чому скло довше зберігає акуратний зовнішній вигляд і легше очищається.
Чорний профіль підкреслює сучасний дизайн перегородки та гармонійно поєднується із сантехнікою й аксесуарами в темних відтінках.
Комплектація
Профіль, кронштейн, глухе скло, комплект кріплень, набір ущільнювачів, заглушки.
Переваги:
Технічні характеристики:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Qtap |
| Країна виробник | Чехія |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Форма огорожі | Прямокутна |
| Спосіб відкриття | Нерухома |
| Кількість секцій | 1 |
| Матеріал огорожі | Скло |
| Товщина стінки | 8 мм |
| Поверхня огорожі | Прозора |
| Матеріал профілю | Алюміній |
| Колір профілю | Чорний |
| Вага | 39 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Тип скла | Прозоре |
| Колір скла | Прозорий |
| Колір фурнітури | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 2000 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Скло; алюміній — профіль |
| Конструкція | Нерухома |
| Гарантія | 36 місяців |
| Вага нетто, кг | 37,1 |
| Вага брутто, кг | 39 |
| Габаритні розміри виробу (ШхГхВ), мм | 885-900х800-1200х2000 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Тип вироби | Душова перегородка |
| Країна реєстрації бренда | Чехия |
| Комплектація | Профіль, кронштейн, глухе скло, комплект кріплень, набір ущільнювачів, заглушки. |
| Артикул | STDBLM209C8 |
| Країна-виробник | Чехия |
| Габарити паковання (ШхГхВ), мм | 2080х60х1235 |
| Серія | Standard |
| Вид монтажа | На підлогу/На піддон |
| Розмір, см | 90x200 |
| Товщина матеріалу, мм | 8 |
| Орієнтація | Універсальна |
| Фірмові технології | CalcLess — водовідштовхувальне покриття. |
| Висота скла, мм | 2000 |
| Наявність піддона | Немає |
| Регулювання ширини | Немає |
| Основні | |
| Колір | Чорний |