





9 620 ₴
Душова перегородка Qtap Walk-In Standard BLM201.C8 100x200 см — сучасне рішення для стильної та функціональної ванної кімнати. Мінімалістична конструкція Walk-In візуально розширює простір, робить інтер'єр легшим і сучаснішим, а також забезпечує комфорт під час щоденного використання.
Модель виготовлена з міцного загартованого скла Clear завтовшки 8 мм, яке вирізняється високою надійністю і стійкістю до навантажень. Прозоре скло зберігає відчуття відкритого простору та чудово поєднується з різними стилями інтер'єру. Спеціальне покриття CalcLess допомагає зменшити утворення вапняного нальоту та спрощує догляд за поверхнею скла.
Чорний профіль надає перегородці сучасного акценту та гармонійно поєднується з популярною сантехнікою й аксесуарами в стилі Loft, Modern і Minimalism.
Комплектація: Профіль, кронштейн, глухе скло, комплект кріплень, набір ущільнювачів, заглушки.
Переваги:
Технічні характеристики:
Шторка для ванни Qtap стане практичним доповненням ванної кімнати та допоможе створити комфортніший простір для щоденних водних процедур.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Qtap |
| Країна виробник | Чехія |
| Тип огорожі, перегородки | Для ванної |
| Спосіб установки | На ванну |
| Форма огорожі | Прямокутна |
| Спосіб відкриття | Нерухома |
| Кількість секцій | 1 |
| Матеріал огорожі | Скло |
| Товщина стінки | 8 мм |
| Поверхня огорожі | Прозора |
| Матеріал профілю | Алюміній |
| Колір профілю | Чорний |
| Вага | 43 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Тип скла | Прозоре |
| Колір скла | Прозорий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1000 мм |
| Висота | 2000 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Скло; алюміній — профіль |
| Конструкція | Нерухома |
| Гарантія | 36 місяців |
| Вага нетто, кг | 43,3 |
| Вага брутто, кг | 43,33 |
| Габаритні розміри виробу (ШхГхВ), мм | 985-1000х800-1200х2000 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Тип вироби | Душова перегородка |
| Країна реєстрації бренда | Чехия |
| Комплектація | Профіль, кронштейн, глухе скло, комплект кріплень, набір ущільнювачів, заглушки. |
| Артикул | STDBLM201C8 |
| Країна-виробник | Чехия |
| Габарити паковання (ШхГхВ), мм | 2080х60х1335 |
| Серія | Standard |
| Вид монтажа | На підлогу/На піддон |
| Розмір, см | 100x200 |
| Товщина матеріалу, мм | 8 |
| Орієнтація | Універсальна |
| Фірмові технології | CalcLess — водовідштовхувальне покриття. |
| Висота скла, мм | 2000 |
| Наявність піддона | Немає |
| Регулювання ширини | Немає |