





10 088 ₴
Душова перегородка Qtap Walk-In Standard BLM2011.C8 100x200 см — сучасне рішення для стильної та комфортної душової зони. Формат Walk-In дає змогу створити візуально легкий і відкритий простір без зайвих елементів і дверей, що особливо актуально для сучасних інтер'єрів ванної кімнати.
Перегородка виготовлена з міцного загартованого скла Clear завтовшки 8 мм, яке вирізняється надійністю і стійкістю до щоденних навантажень. Прозоре скло візуально розширює простір і робить душову зону світлішою та сучаснішою.
Спеціальне покриття CalcLess допомагає зменшити утворення вапняного нальоту та слідів води, завдяки чому скло довше зберігає акуратний зовнішній вигляд і легше очищається.
Комплектація
Профіль, кронштейн, глухе скло, комплект кріплень, набір ущільнювачів, заглушки.
Чорний профіль підкреслює сучасний стиль моделі та чудово поєднується із сантехнікою у стилях Loft, Modern і Minimalism.
Переваги:
Технічні характеристики:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Qtap |
| Країна виробник | Чехія |
| Тип огорожі, перегородки | Для ванної |
| Спосіб установки | На ванну |
| Форма огорожі | Прямокутна |
| Спосіб відкриття | Нерухома |
| Кількість секцій | 1 |
| Матеріал огорожі | Скло |
| Товщина стінки | 8 мм |
| Матеріал профілю | Алюміній |
| Колір профілю | Чорний |
| Вага | 47 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Тип скла | Прозоре |
| Колір скла | Прозорий |
| Колір фурнітури | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 2000 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Скло; алюміній — профіль |
| Конструкція | Нерухома |
| Гарантія | 36 місяців |
| Вага нетто, кг | 47 |
| Вага брутто, кг | 50 |
| Габаритні розміри виробу (ШхГхВ), мм | 1085-1100х800-1200х2000 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Тип вироби | Душова перегородка |
| Країна реєстрації бренда | Чехия |
| Комплектація | Профіль, кронштейн, глухе скло, комплект кріплень, набір ущільнювачів, заглушки. |
| Артикул | STDBLM2011C8 |
| Країна-виробник | Чехия |
| Габарити паковання (ШхГхВ), мм | 1980х60х1435 |
| Серія | Standard |
| Вид монтажа | На підлогу/На піддон |
| Розмір, см | 110x200 |
| Товщина матеріалу, мм | 8 |
| Орієнтація | Універсальна |
| Фірмові технології | CalcLess — водовідштовхувальне покриття. |
| Висота скла, мм | 2000 |
| Наявність піддона | Немає |
| Регулювання ширини | Немає |