






6 292 ₴
Штора на ванну Qtap Standard BLM407513APL 75x140 см — практичне рішення для комфортного прийняття душу без бризок і зайвої вологи у ванній кімнаті. Модель поєднує сучасний зовнішній вигляд, надійну конструкцію та зручність щоденного використання. Матове скло Pear надає конструкції акуратнішого та стильнішого вигляду, а також допомагає приховувати сліди води та розводи.
Загартоване скло завтовшки 6 мм вирізняється міцністю і стійкістю до щоденної експлуатації. Хромований алюмінієвий профіль гармонійно поєднується з більшістю змішувачів і аксесуарів у ванній кімнаті. Завдяки розстібній конструкції шторкою зручно користуватися навіть у невеликих приміщеннях.
Комплектація: Скло, пристінний профіль, набір саморізів, регулювальний профіль, заглушка.
Переваги:
Технічні характеристики:
Шторка для ванни Qtap стане практичним доповненням ванної кімнати та допоможе створити комфортніший простір для щоденних водних процедур.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Qtap |
| Країна виробник | Чехія |
| Тип огорожі, перегородки | Для ванної |
| Спосіб установки | На ванну |
| Форма огорожі | Прямокутна |
| Спосіб відкриття | Розпашна |
| Кількість секцій | 1 |
| Матеріал огорожі | Скло |
| Товщина стінки | 6 мм |
| Поверхня огорожі | Матова |
| Матеріал профілю | Алюміній |
| Колір профілю | Чорний |
| Наявність дверей | Так |
| Вага | 16 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Тип скла | Матове |
| Колір фурнітури | Чорний |
| Комплектація | |
| Жорсткі шторки | Так |
| Гумовий ущільнювач | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 750 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Висота | 1400 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Алюміній — профіль; скло — штора |
| Конструкція | Відкривна |
| Гарантія | 36 місяців |
| Вага нетто, кг | 16 |
| Вага брутто, кг | 16 |
| Габаритні розміри виробу (ШхГхВ), мм | 740-750х20х1400 |
| Мoдель | 407513APL |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Тип вироби | Штора |
| Країна реєстрації бренда | Чехия |
| Комплектація | Скло, пристінний профіль, набір саморізів, регулювальний профіль, заглушка. |
| Артикул | STDBLM407513APL |
| Країна-виробник | Чехия |
| Габарити паковання (ШхГхВ), мм | 790х40х1460 |
| Серія | Standard |
| Вид монтажа | На ванну |
| Орієнтація | Ліва |
| Колір скла | Матовий |
| Розмір, мм | 75x140 |
| Висота скла, мм | 1385 |
| Регулювання ширини штори, мм | Да |
| Товщина матеріалу штори, мм | 6 |