


430 ₴/секція
408,50 ₴/секція
Алюмінієвий радіатор BOHEMIA 80х570х96 секційний — легкий і ефективний радіатор опалення для квартири, приватного будинку або офісу.
Алюмінієва конструкція забезпечує швидке нагрівання та гарне тепловіддання, завдяки чому приміщення швидше прогрівається й підтримується комфортна температура в холодну пору року.
Розмір секції 80×570×96 мм робить радіатор зручним для встановлення в більшості стандартних систем опалення. Секційна конструкція дає змогу підібрати необхідну кількість секцій під площу приміщення.
Радіатор вирізняється невеликою вагою, акуратним зовнішнім виглядом і підходить для автономних систем опалення.
Біле захисне покриття допомагає зберігати естетичний зовнішній вигляд радіатора під час щоденної експлуатації.
Звертаємо увагу, що секційні радіатори стандартно не комплектуються перехідниками на різь 1/2 і 3/4 дюйми, заглушками та кранами.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bohemia |
| Країна виробник | Чехія |
| Теплова потужність | 198 Вт |
| Максимальна температура теплоносія | 110 град. |
| Максимальний робочий тиск | 30 бар |
| Конструкція радіатора | Секційна |
| Спосіб підключення | Бічне |
| Об'єм води в радіаторі | 0.41 л |
| Колір | Білий |
| Вага | 1.01 кг |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Алюміній |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 570 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Глибина | 96 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обпресувальний тиск | 40 |
| Матеріал радіатора | Сталь - алюміній |
| Міжосьова відстань | 500 мм |