





6 711 ₴
6 039,90 ₴
Дзеркало Qtap Mideya (DC-F614) 1000×800 мм з LED-підсвіткою Touch, антизапотіванням і димером QT2078F614W — велике сучасне дзеркало для ванної кімнати, яке поєднує стильний мінімалістичний дизайн, м'яке LED-освітлення і зручні функції для щоденного використання.
Розмір 1000×800 мм робить модель чудовим рішенням для середніх і просторих ванних кімнат. Великий формат забезпечує комфортне зображення й допомагає візуально зробити приміщення світлішим і просторішим.
Прямокутна форма має сучасний та універсальний вигляд, гармонійно поєднується з меблями та сантехнікою у стилях minimal, modern і contemporary.
Вбудована LED-підсвітка створює м'яке та рівномірне світло без різких тіней. Це особливо зручно для макіяжу, гоління, догляду за шкірою та щоденних косметичних процедур біля умивальника.
Дзеркало обладнане сенсорним керуванням Touch, завдяки якому підсвітка вмикається легким дотиком без механічних кнопок.
Функція антизапотівання Anti-Fog допомагає зберегти поверхню дзеркала чистою навіть після гарячого душу. Поверхня не покривається парою, тому дзеркало залишається комфортним для використання.
Також передбачений димер, який дає змогу регулювати яскравість підсвічування і створювати комфортну атмосферу у ванній кімнаті.
Сучасний зовнішній вигляд і LED-підсвітка роблять дзеркало стильним елементом інтер'єру та допомагають створити затишну атмосферу у ванній кімнаті.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Qtap |
| Країна виробник | Чехія |
| Наявність декоративного підсвічування | Так |
| Настінне кріплення | Так |
| Основний колір | Білий |
| Особливості | Сенсорне управління, Антизапітніння, З підсвічуванням |
| Підсвічування (тип ламп) | Світлодіодна |
| Сенсорна кнопка | Так |
| Стан | Новий |
| Тип | Дзеркало |
| Форма дзеркала | Прямокутна |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Додаткові характеристики | |
| Вага | 12.3 кг |
| Тип вимикача | Сенсорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 800 мм |
| Глибина | 27 мм |
| Ширина | 1000 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Світловий потік | 6240 лм/м |
| Вага брутто, кг | 13,3 |
| Вага нетто, кг | 12,3 |
| Вид монтажа | Настінний |
| Габаритні розміри виробу (ШхГхВ), мм | 1000х35х800 |
| Габарити паковання (ШхГхВ), мм | 825х55х1010 |
| Гарантія | 36 місяців |
| Дзеркало зі збільшенням (оптичне) | Немає |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість полиць | Немає |
| Кількість світильників | 1 |
| Комплектація | Дзеркало, кріплення. |
| Мoдель | MI1 |
| Матеріал | Алюміній |
| Призначення | Для ванної кімнати |
| Наявність вилки | Да |
| Орієнтація | Горизонтальна |
| Підсвітка | У полотні |
| Розмір, мм | 1000×800 |
| Розташування підсвічування | Усередині полотна периметром |
| Серія | Mideya |
| Країна реєстрації бренда | Чехия |
| Країна-виробник | Чехия |
| Тип вироби | Дзеркальне полотно |
| Тип кріплення | Шурупи |
| Тип лампи світильника | Світлодіодна |
| Універсальні отвори для кріплення | Да |
| Форма | Прямокутна |
| Функція антизапотівання | Да |
| Колір підсвічування | Білий |
| Електроживлення, В | Від мережі змінного струму 110/230 В |