









4 194 ₴
3 774,60 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Qtap |
| Країна виробник | Чехія |
| Наявність декоративного підсвічування | Так |
| Настінне кріплення | Так |
| Основний колір | Білий |
| Особливості | Сенсорне управління, Антизапітніння, З підсвічуванням |
| Підсвічування (тип ламп) | Світлодіодна |
| Сенсорна кнопка | Так |
| Стан | Новий |
| Тип | Дзеркало |
| Форма дзеркала | Прямокутна |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Додаткові характеристики | |
| Вага | 4.6 кг |
| Тип вимикача | Сенсорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 500 мм |
| Глибина | 25 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Світловий потік | 6240 лм/м |
| Вага брутто, кг | 6,1 |
| Вага нетто, кг | 4,6 |
| Вид монтажа | Настінний |
| Габаритні розміри виробу (ШхГхВ), мм | 700x35x500 |
| Габарити паковання (ШхГхВ), мм | 730x50x530 |
| Гарантія | 36 місяців |
| Дзеркало зі збільшенням (оптичне) | Немає |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість полиць | Немає |
| Кількість світильників | 1 |
| Комплектація | Дзеркало, кріплення. |
| Мoдель | MI1 |
| Матеріал | Алюміній |
| Призначення | Для ванної кімнати |
| Наявність вилки | Да |
| Орієнтація | Горизонтальна |
| Підсвітка | У полотні |
| Розмір, мм | 700×500 |
| Розташування підсвічування | Усередині полотна периметром |
| Серія | Mideya |
| Країна реєстрації бренда | Чехия |
| Країна-виробник | Чехия |
| Тип вироби | Дзеркальне полотно |
| Тип кріплення | Шурупи |
| Тип лампи світильника | Світлодіодна |
| Універсальні отвори для кріплення | Да |
| Форма | Прямокутна |
| Функція антизапотівання | Да |
| Колір підсвічування | Білий |
| Електроживлення, В | Від мережі змінного струму 100/250 В |