









3 645 ₴
3 280,50 ₴
Настінне дзеркало Lidz Kubis (KU2) розміром 700×800 мм — це прямокутне дзеркало з LED-підсвіткою Touch, функцією антизапотівання (ANTI-FOG), димером, регулюванням яскравості світла й опцією Reverse для вибору напрямку встановлення.
Холодне біле світіння забезпечує м'яке та рівномірне освітлення, комфортне для очей. Сенсорне керування робить використання дзеркала простим і зручним, а сучасний дизайн стане стильним акцентом в інтер'єрі ванної кімнати.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lidz |
| Країна виробник | Польща |
| Наявність декоративного підсвічування | Так |
| Настінне кріплення | Так |
| Основний колір | Білий |
| Особливості | Сенсорне управління, Антизапітніння, З підсвічуванням |
| Підсвічування (тип ламп) | Світлодіодна |
| Сенсорна кнопка | Так |
| Стан | Новий |
| Тип | Дзеркало |
| Форма дзеркала | Прямокутна |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Додаткові характеристики | |
| Вага | 7.9 кг |
| Тип вимикача | Сенсорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 800 мм |
| Глибина | 25 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Світловий потік | 1560 лм/м |
| Вага брутто, кг | 8,28 |
| Вага нетто, кг | 7,9 |
| Вид монтажа | Настінний |
| Габаритні розміри виробу (ШхГхВ), мм | 700х800х30 |
| Габарити паковання (ШхГхВ), мм | 750х850х50 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дзеркало зі збільшенням (оптичне) | Немає |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість полиць | Немає |
| Кількість світильників | 1 |
| Комплектація | Дзеркало, кріплення. |
| Мoдель | KU2 |
| Матеріал | Алюміній |
| Призначення | Для ванної кімнати |
| Наявність вилки | Да |
| Орієнтація | Вертикальна |
| Підсвітка | У полотні |
| Розмір, мм | 700×800 |
| Розташування підсвічування | Усередині полотна периметром |
| Серія | Kubis |
| Країна реєстрації бренда | Польща |
| Країна-виробник | Польща |
| Тип вироби | Дзеркальне полотно |
| Тип кріплення | Шурупи |
| Тип лампи світильника | Світлодіодна |
| Універсальні отвори для кріплення | Да |
| Форма | Прямокутна |
| Функція антизапотівання | Да |
| Колір підсвічування | Білий |
| Електроживлення, В | Від мережі змінного струму 110/230 В |