




7 381 ₴
6 642,90 ₴
Дзеркало Qtap Mideya 1200×800 мм з LED-підсвіткою Touch, антизапотіванням, димером і регулюванням яскравості QT2078F12080 — велике сучасне дзеркало для ванної кімнати, яке поєднує стильний мінімалістичний дизайн, м'яке LED-освітлення й продумані функції для щоденного комфорту.
Розмір 1200×800 мм робить модель чудовим рішенням для просторих ванних кімнат, сучасних інтер'єрів і зон із подвійним умивальником. Великий формат забезпечує комфортне зображення й допомагає візуально зробити приміщення ще світлішим і просторішим.
Прямокутна форма має сучасний та універсальний вигляд, гармонійно поєднується з меблями та сантехнікою у стилях minimal, modern і contemporary.
Вбудована LED-підсвітка створює м'яке та рівномірне світло без різких тіней. Це особливо зручно для макіяжу, гоління, догляду за шкірою та щоденних косметичних процедур.
Дзеркало обладнане сенсорним керуванням Touch, завдяки якому вмикання підсвітки відбувається легким дотиком без механічних кнопок.
Функція антизапотівання Anti-Fog допомагає зберегти поверхню дзеркала чистою навіть після гарячого душу. Поверхня не покривається парою, тому дзеркало завжди залишається комфортним для використання.
Також передбачений димер і регулювання яскравості, що дає змогу настроїти рівень освітлення під настрій, час доби та особливості приміщення.
Сучасний зовнішній вигляд і LED-підсвітка роблять дзеркало стильним акцентом ванної кімнати та допомагають створити затишнішу атмосферу.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Qtap |
| Країна виробник | Чехія |
| Наявність декоративного підсвічування | Так |
| Настінне кріплення | Так |
| Основний колір | Білий |
| Особливості | Сенсорне управління, Антизапітніння, З підсвічуванням |
| Підсвічування (тип ламп) | Світлодіодна |
| Сенсорна кнопка | Так |
| Стан | Новий |
| Тип | Дзеркало |
| Форма дзеркала | Прямокутна |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Додаткові характеристики | |
| Вага | 14.6 кг |
| Тип вимикача | Сенсорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 800 мм |
| Глибина | 27 мм |
| Ширина | 1200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Світловий потік | 6240 лм/м |
| Вага брутто, кг | 15,8 |
| Вага нетто, кг | 14,6 |
| Вид монтажа | Настінний |
| Габаритні розміри виробу (ШхГхВ), мм | 1200х800х35 |
| Габарити паковання (ШхГхВ), мм | 1250х850х50 |
| Гарантія | 36 місяців |
| Дзеркало зі збільшенням (оптичне) | Немає |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість полиць | Немає |
| Кількість світильників | 1 |
| Комплектація | Дзеркало, кріплення. |
| Мoдель | MI2 |
| Матеріал | Алюміній |
| Призначення | Для ванної кімнати |
| Наявність вилки | Да |
| Орієнтація | Горизонтальна |
| Підсвітка | У полотні |
| Покриття корпусу | дзеркало |
| Розмір, мм | 1200×800 |
| Розташування підсвічування | Усередині полотна периметром |
| Серія | Mideya |
| Країна реєстрації бренда | Чехия |
| Країна-виробник | Чехия |
| Тип вироби | Дзеркальне полотно |
| Тип кріплення | Шурупи |
| Тип лампи світильника | Світлодіодна |
| Універсальні отвори для кріплення | Да |
| Форма | Прямокутна |
| Функція антизапотівання | Да |
| Колір підсвічування | Білий |
| Електроживлення, В | Від мережі змінного струму 110/230 В |