







6 794 ₴
6 114,60 ₴
Дзеркало прямокутне Qtap Taurus (TA2) 1000×800 мм з LED-підсвіткою Touch — сучасне дзеркало для ванної кімнати, яке поєднує стильний мінімалістичний дизайн, комфортне освітлення та зручність щоденного використання.
Розмір 1000×800 мм робить модель чудовим рішенням для середніх і просторих ванних кімнат. Великий формат забезпечує комфортне відтворення й допомагає візуально зробити приміщення світлішим та просторішим.
Прямокутна форма має сучасний та універсальний вигляд, гармонійно поєднується з меблями та сантехнікою у стилях minimal, modern і contemporary.
Вбудована LED-підсвітка створює м'яке та рівномірне освітлення без різких тіней. Це зручно для макіяжу, гоління, догляду за шкірою та інших щоденних процедур біля умивальника.
Дзеркало обладнане сенсорним керуванням Touch, завдяки якому вмикання підсвітки відбувається легким дотиком без механічних кнопок.
LED-підсвітка вирізняється низьким енергоспоживанням і тривалим терміном експлуатації, а саме дзеркало допомагає створити затишнішу атмосферу у ванній кімнаті.
Сучасний зовнішній вигляд робить модель стильним елементом інтер'єру, який чудово вписується як у світлі, так і в контрастні сучасні ванні кімнати.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Qtap |
| Країна виробник | Чехія |
| Наявність декоративного підсвічування | Так |
| Настінне кріплення | Так |
| Основний колір | Білий |
| Особливості | Сенсорне управління, Антизапітніння, З підсвічуванням |
| Підсвічування (тип ламп) | Світлодіодна |
| Сенсорна кнопка | Так |
| Стан | Новий |
| Тип | Дзеркало |
| Форма дзеркала | Прямокутна |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Додаткові характеристики | |
| Вага | 12 кг |
| Тип вимикача | Сенсорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 800 мм |
| Глибина | 27 мм |
| Ширина | 1000 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Світловий потік | 22464 лм/м |
| Вага брутто, кг | 13,7 |
| Вага нетто, кг | 12 |
| Вид монтажа | Настінний |
| Габаритні розміри виробу (ШхГхВ), мм | 1000×35×800 |
| Габарити паковання (ШхГхВ), мм | 1091×90×880 |
| Гарантія | 36 місяців |
| Дзеркало зі збільшенням (оптичне) | Немає |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість полиць | Немає |
| Кількість світильників | 1 |
| Комплектація | Дзеркало, кріплення. |
| Мoдель | TA2 |
| Матеріал | Алюміній |
| Призначення | Для ванної кімнати |
| Наявність вилки | Да |
| Орієнтація | Горизонтальна |
| Підсвітка | На стіну |
| Розмір, мм | 1000×800 |
| Розташування підсвічування | Усередині полотна периметром |
| Серія | Taurus |
| Країна реєстрації бренда | Чехия |
| Країна-виробник | Чехия |
| Тип вироби | Дзеркальне полотно |
| Тип кріплення | Шурупи |
| Тип лампи світильника | Світлодіодна |
| Універсальні отвори для кріплення | Да |
| Форма | Прямокутна |
| Функція антизапотівання | Да |
| Колір підсвічування | Білий / Жовтий / Нейтральний |
| Електроживлення, В | Від мережі змінного струму 220 В |