









9 966 ₴
8 969,40 ₴
Пісуар підвісний Qtap Crow White QT0588112HW з краном-дозатором — сучасний настінний уринал для громадських і комерційних санвузлів із компактною конструкцією та зручним механічним змиванням.
Модель комплектується краном-дозатором, який допомагає зручно контролювати подавання води та сприяє економнішій витраті під час використання.
Розмір 390×330×660 мм дає змогу встановити пісуар навіть у приміщеннях з обмеженим простором. Підвісна конструкція полегшує прибирання підлоги та робить санвузол акуратнішим візуально.
Чаша виготовлена із сантехнічної кераміки з гладкою поверхнею, яка допомагає зменшити накопичення забруднень і полегшує щоденний догляд.
Білий колір легко поєднується з різними стилями інтер'єру та іншою сантехнікою.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Qtap |
| Країна виробник | Чехія |
| Спосіб установки | Підвісний |
| Матеріал пісуара | Кераміка |
| Форма чаші | Овальна |
| Випуск (злив) | Горизонтальний |
| Підведення води | Зверху |
| Колір | Білий |
| Вага | 18 кг |
| Гарантійний термін | 160 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина | 330 мм |
| Ширина | 390 мм |
| Висота | 660 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Організація змиваючого потоку | Вертикальний |
| Матеріал | Кераміка |
| Гарантія | 27 років |
| Вага нетто, кг | 18 |
| Вага брутто, кг | 18 |
| Габаритні розміри виробу (ШхГхВ), мм | 330х390х660 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Тип вироби | Пісуар |
| Країна реєстрації бренда | Чехия |
| Комплектація | Пісуар, комплект кріплень |
| Артикул | QT0588112HW |
| Країна-виробник | Чехия |
| Серія | Crow |
| Вид монтажа | Підвісний |
| Поверхня | Глянсова |
| Під'єднання води | Зверху |
| Напрямок випуску | Горизонтальне |