









17 586 ₴
14 948,10 ₴
Підлоговий пісуар Qtap Scorpio 430х370х990 White QT1488101HW виготовлений із якісної кераміки білого кольору та покритий захисною емаллю, завдяки якій виріб слугуватиме довгі роки. Такий виріб є незамінним атрибутом санвузла в громадських місцях.
Завдяки ІЧ-датчику змивання відбувається автоматично, що збільшує гігієнічність використання. Під'єднання води відбувається ззаду. Датчик змиву функціонує від батарейок.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Qtap |
| Країна виробник | Чехія |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Матеріал пісуара | Кераміка |
| Форма чаші | Овальна |
| Підведення води | Ззаду |
| Стиль пісуара | Класичний |
| Колір | Білий |
| Вага | 24 кг |
| Гарантійний термін | 160 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина | 430 мм |
| Ширина | 370 мм |
| Висота | 990 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Кераміка |
| Гарантія | 27 років |
| Вага нетто, кг | 24 |
| Габаритні розміри виробу (ШхГхВ), мм | 430х370х990 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Тип вироби | Пісуар |
| Країна реєстрації бренда | Чехия |
| Додаткові характеристики | Інфрачервоний датчик для автоматичного змивання води. |
| Комплектація | Пісуар, комплект кріплень, ІЧ-датчик |
| Артикул | QT1488101HW |
| Країна-виробник | Чехия |
| Серія | Scorpio |
| Вид монтажа | Підлоговий |
| Поверхня | Глянсова |
| Під'єднання води | Ззаду |