
Відправка з 24 квітня 202670 380 ₴
Бойлер непрямого нагрівання серії ВВТ-004-1500 - це емалірований накопичувальний бак без теплообмінника, який використовують для підігріву і збереження гарячої води. Внутрішнє покриття бойлера полімер-керамічний шар запобігає утворенню коррозії.
Каталог Бойлерів непрямого нагріву.
На замовлення виконують будь-яку нестандартну модель!
Обв’язок водонагрівача непрямого нагріву передбачає спеціальне обладнання, яке є в нашому магазині. Купуючи його у нас, ви отримаєте додаткові знижки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KHT-Heating |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 220 кг |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Об'єм ємності для води | 1500 л |
| Робочий тиск | 6 бар |
| Розташування | Вертикальне |
| Спосіб нагріву | Непрямий |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Форма водонагрівача | Циліндричний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 2180 мм |
| Ширина | 1000 мм |