








46 614 ₴
39 622 ₴
Косвяний водонагрівач ВТ-01-400 КНТ — це емальований бак з нижнім теплообмінником із харчової хромо-нікелевої сталі (під'єднується до опалювального котла або альтернативного джерела енергії), призначений для підігрівання та збереження гарячої води. Внутрішнє покриття бойлера полімер-керамічним шаром запобігає утворенню корозії.
Співпрацюючи з нашим магазином ви отримуєте низку переваг, а саме:


На замовлення виконує будь-яку нестандартну модель!
Обв'язування водонагрівача непрямого нагрівання передбачає спеціальне обладнання, яке є в нашому магазині. Купуючи його в нас, ви отримаєте додаткові знижки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KHT-Heating |
| Країна виробник | Україна |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Спосіб нагріву | Непрямий |
| Об'єм ємності для води | 400 л |
| Максимальна температура нагріву води | 100 град. |
| Робочий тиск | 6 бар |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Розташування | Вертикальне |
| Форма водонагрівача | Циліндричний |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Вага | 93 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1600 мм |
| Ширина | 600 мм |