



20 822 ₴
19 156,24 ₴
Котел електричний 3 кВт Тенко Преміум (ПКЕ) — настінний одноконтурний котел, нагріває приміщення до 30 м2. Це обладнання надає широкі можливості, забезпечує максимальний контроль і безпеку за опалення. Є можливість вести статистику споживання електроенергії. Можна під'єднати модуль Wi-Fi для віддаленого керування котлом.
Представлена лінійка обладнання вирізняється наявністю вбудованого мікроконтролера та програмної системи керування для повного контролю працездатності котла. Модель котла «Преміум» має цифровий дисплей для настроювання та зображення сервісної інформації від трьох датчиків температури: кімнатного (дротового або радіо), датчиків на прямому і зворотному трубопроводах системи опалення. Мікроконтролер здійснює керування блоками ТЕНів і реле, а вбудований програмний лічильник електроенергії веде статистику та дає змогу оптимізувати роботу.
Електричні котли від виробника в Україні набирають популярності з кожним роком. Тому виробники цінують репутацію й піклуються про якість своєї продукції.

Якщо виникли питання щодо підбору котла — телефонуєте нам, ми вас проконсультуємо та підберемо оптимальний варіант для вас.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tenko |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 18 кг |
| Вид пального | Електрика |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість ТЕНів | 3 шт. |
| Кількість теплообмінників | 1 шт. |
| Коефіцієнт корисної дії | 99 % |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Потужність номінальна | 3 кВт |
| Призначення котла | Одноконтурний |
| Спосіб установки | Настінний |
| ТЕНовий нагрівач | Так |
| Теплоносій | Вода |
| Колір | Білий |
| Додаткові характеристики | |
| Безшумна комутація | Так |
| Можливість підключення кімнатного термостата-програматора | Так |
| Дисплей | Так |
| Захист від замерзання | Так |
| Підключення бойлера непрямого | Так |
| Режим "тепла підлога" | Так |
| Циркуляційний насос | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Вхід в систему опалення | 3/4" |
| Висота | 623 мм |
| Глибина | 175 мм |
| Ширина | 262 мм |
| Опалення | |
| Максимальна температура в режимі опалення | 75 град. |
| Максимальний робочий тиск системи опалення | 3 бар |
| Мінімальний робочий тиск системи опалення | 1 бар |
| Електричні параметри | |
| Напруга мережі | 220~240 В |