








11 496 ₴
10 346,40 ₴

Діаметр лійки — ручний душ 70 мм.
Верхний душ - 200 мм
Механізм змішування — картридж
Матеріал — латунь
Вага — 4 кг
Висота душової стійки — 820 мм
Габарити виробу (ВхШхД) — 930x280x390
Довжина кронштейна для верхнього душу — 370 мм.
Довжина шланга — 1500 мм
Діаметр картриджа — 35 мм
Гарантія — 10 років
Колір хром
Комплектація
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lidz |
| Країна виробник | Чехія |
| Вага | 4 кг |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Матеріал душової системи | Латунь |
| Стан | Новий |
| Встановлення | Настінна |
| Колір | Хром |
| Комплектація | |
| Верхній душ | Так |
| Тримач для душової лійки | Так |
| Душова штанга | Так |
| Ручний душ | Так |
| Змішувач | Так |
| Шланг | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 930 мм |
| Довжина | 390 мм |
| Довжина шланга | 1500 мм |
| Ширина | 280 мм |