




7 499 ₴
6 899,08 ₴
Відмітною особливістю цих водонагрівачів є висококласний антикорозійний захист. Основним завданням технології O'Pro є зниження гальванічного струму між елементами всередині бака внаслідок застосування умить. Результатом цього стає триваліший термін експлуатації захисного магнієвого анода. Застосування такої системи дає змогу захисному магнієвому аноду виконувати своє завдання ефективніше.
Водонагрівачі Atlantic O'Pro+ тепер безпечніші у використанні завдяки системі O'Pro. Її застосування сприяє вдосконаленню захисту від корозії, що забезпечує експлуатацію бойлера тривалий час.
Серія електричних накопичувачів Atlantic O'Pro+ спроєктована з використанням сучасного дизайну. Явною перевагою цих бойлерів є плавні, нерізкі обриси корпусу, а комфорт під час експлуатації забезпечує зручно розміщений терморегулятор.
Додаткові переваги

внутрішнє покриття бака — емаль із вмістом цирконію
тип тіна — мокрий
керування — механічне
потужність — 2 квт
кількість тіну — 1
габарити — висота — 959 мм, глибина — 451 мм, ширина — 433 мм
Для надійного захисту від корозії сталевий бак у своїй конструкції має такі елементи:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Atlantic |
| Країна виробник | Єгипет |
| Вага | 22 кг |
| Вид ТЕНа | Мокрий |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Внутрішнє покриття бака | Емаль |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Максимальна температура нагріву води | 65 град. |
| Матеріал теплообмінника | Мідь |
| Потужність номінальна | 2 кВт |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Об'єм ємності для води | 100 л |
| Підводка | Нижня |
| Робочий тиск | 8 бар |
| Розташування | Вертикальне |
| Стан | Новий |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Форма водонагрівача | Циліндричний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 959 мм |
| Глибина | 455 мм |
| Ширина | 433 мм |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Датчик перегріву | Так |
| Запобіжний скидний клапан | Так |
| Розпал пальника | П'єзорозпалювання |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 1 |
| Додаткові характеристики газових водонагрівачів | |
| Тип топки | Відкрита |