




4 499 ₴
Midea D10-20VI (Про) — це електричний накопичувальний бойлер, виготовлений зі сталі та з використанням унікальної технології трирівневого захисту від корозії.
Висока надійність технології дає змогу в кілька разів збільшити термін використання бака. Внутрішній бак виготовлений з листової сталі завтовшки 2 мм, із застосуванням вдосконаленої технології трирівневого захисту від корозії: 1 рівень аргоново-киснева декарбюрізація сталі 2 рівень нанесення мікропорошкового адгезіонного шару, який забезпечує міцне зчеплення емалі та металу 3 рівень нанесення шару сапфірової емалі, що запікається за температури 850 °C
Переваги бойлера Мідея D10-20VI (Про):
У разі, якщо з водонагрівачем трапляється, сервісний гарантійний випадок, користувачеві потрібно звернутися на єдиний номер телефона гарячої лінії, який вказаний у гарантійному талоні й оформити заявку на виклик майстра
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Midea |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 9 кг |
| Вид ТЕНа | Мокрий |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Об'єм ємності для води | 10 л |
| Потужність номінальна | 2 кВт |
| Підводка | Нижня |
| Розташування | Вертикальне |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Спосіб установки | Настінний |
| Стан | Новий |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Форма водонагрівача | Компактний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 324 мм |
| Глибина | 315 мм |
| Ширина | 324 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| WIFI | Немає |
| Вага в упаковці (кг) | 10 |
| Вага (кг) | 9 |
| ГАРАНТІЯ НА БАК | 72 міс. |
| ГАРАНТІЯ НА ЛЕКТРИЧНУ ЧАСТИНУ | 24 міс. |
| Габарити (ВхШхГ) | 32.4 х 32.4 х 31.5 см |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 40 х 33 х 38 см |
| КІЛЬКІСТЬ ТЕНІВ, ШТ | 1 |
| ГАРЯВА-ВИРОБНИК | Китай |
| Монтаж | Настінний |
| Потужність ТЕНів | 2000 Вт |
| Об'єм, л | 10 |
| ТИП КЕРУВАННЯ | Механічне |
| ТИП ТЕНУ | Мокрий |
| Установка | Над мийкою |
| ФОРМА БОЙЛЕРА | Квадратна |