


Відправка з 09 квітня 202681 651 ₴
Бак непрямого нагріву серії ВТ-00-1500 - це напольний емаліований бак-накопичувач без теплообмінника, який використовують для підігріву й збереження гарячої води. Внутрішнє покриття бойлера полімер-керамічний шар запобігає утворенню коррозії.
Співпраця з Нашим магазином має певні переваги, а саме:


На замовлення виконують будь-яку нестандартну модель!
Обв’язок водонагрівача непрямої температури передбачає спеціальне обладнання, яке є в нашому магазині. Купуючи його у нас, ви отримаєте додаткові знижки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KHT-Heating |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 197 кг |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Внутрішнє покриття бака | Емаль |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Максимальна температура нагріву води | 100 град. |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Об'єм ємності для води | 1500 л |
| Робочий тиск | 6 бар |
| Розташування | Вертикальне |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Форма водонагрівача | Циліндричний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 2030 мм |
| Ширина | 1000 мм |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Магнієвий анод | Так |
| тип призначення | |
| Тип призначення | Бойлер непрямого нагріву гарячої води КНТ ВТ-00-1500, непрямий накопичувальний бак |